Google překladač: English Deutsch

Švýcarský tradiční podnik je partnerem pro nové stroje a využívá výhody digitálního vypsání zakázky na ORDERFOX.com. Mikron Machining je jedním z předních výrobců výkonných výrobních systémů a nejmodernějších obráběcích strojů. Díky kooperaci s ORDERFOX.com jsou nové stroje švýcarského podniku od této chvíle k dostání na burze strojů.

orderfox

S Mikron Machining získá burza strojů ORDERFOX.com partnera pro nové stroje, který do dnešní doby vyvinul a uvedl do provozu více než 7.000 výrobních systémů. Mezinárodní zákazníci jsou činní v automobilovém, elektronickém a telekomunikačním průmyslu, průmyslu spotřebního zboží, ve stavebním průmyslu a také průmyslu s pneumatickými a hydraulickými zařízeními. Mimo jiné na burze strojů je také k dostání nový cenou vyznamenaný modul obráběcích strojů Mikron s plně integrovatelnou automatizací „Mikron 6x6".

Ve výrobním závodě Rottweil již Mikron s úspěchem využívá výhody digitálních procesů pořizování na ORDERFOX.com. „S ORDERFOX.com jsme nalezli ideálního partnera k digitalizování procesů pořizování a tím k učinění dalšího kroku směrem k Průmyslu 4.0. V posledních týdnech jsme již vypsali několik zakázek CNC přes ORDERFOX.com a byli s tím velmi úspěšní. Budeme ORDERFOX.com do budoucna více využívat, abychom automatizovali naše procesy v nákupu." vysvětluje Axel Warth, Head of Marketing & Business Development Mikron Machining.

S ORDERFOX.com profitují nákupčí a výrobci CNC na celém světě. Nákupčí ocení především jednoduché, efektivní a automatizované procesy vypsání zakázky, s kterými v krátké době naleznou nové výrobní partnery. Výrobci CNC využívají ORDERFOX.com, aby svůj podnik vytížili okamžitě dostupnými zakázkami nebo aby zakázky předali jiným firmám.

Vítejte v novém, digitálním světě CNC.Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news