Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

PECAwardCertificateSoftware pro polohování Hypertherm ProNest® přidává nové ocenění – Produkt roku – do svého portfolia vyznamenání. Cena od magazínu Plant Engineering China oceňuje produkty, které pomáhají vedoucím firem lépe, chytřeji, bezpečněji a efektivněji plnit pracovní úkoly. Vydavatelé a porotci vybrali software ProNest 2012 jako jeden z nejlepších produktů roku díky jeho působivým možnostem, které pomáhají zpracovatelům kovů a ostatním firmám řezat kovy a součásti lepším a efektivnějším způsobem.
ProNest je již dvě desetiletí předním softwarem pro polohování, který nabízí nejlepší výkon ve své třídě a spolehlivost se snadno ovladatelným a uživatelsky přívětivým prostředím. ProNest je rovněž součástí integrovaných řešení pro řezání Hypertherm Built for Business, spolu s technologiemi True Bevel™, True Hole™ a Rapid Part™.


Magazín Plant Engineering China publikuje články zabývající se všemi výrobními procesy, včetně údržby, energetické správy, bezpečnosti a zabezpečení. Nominaci na ocenění Produkt roku mohou získat produkty, které pomáhají vedoucím firem lépe, chytřeji, bezpečněji a efektivněji plnit pracovní úkoly.
Hypertherm navrhuje a vyrábí pokročilé řezací produkty, které se používají v řadě průmyslových odvětví, jako jsou stavba lodí, výroba a opravy automobilů. Produktová řada zahrnuje ruční a mechanizované plazmové a laserové systémy, spotřební díly, CNC systémy pro řízení pohybu a výšky a software CAM pro řezání. Systémy Hypertherm si získaly důvěru díky své výkonnosti a spolehlivosti, čímž zajišťují vyšší produktivitu a ziskovost desítkám tisíc firem. Prestiž této společnosti v oblasti inovace řezání kovů trvá již déle než 40 let a sahá až do roku 1968, kdy Hypertherm představila řezání plazmou, při kterém je plazmový oblouk koncentrován pomocí vstřikování vody. Ve společnosti Hypertherm pracuje více než 1 200 zaměstnanců a s pomocí svých partnerských zastoupení je firma aktivní v celosvětovém měřítku.

www.hypertherm.com

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..