Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hiross Zander získala za svoji řadu filtrů stlačeného vzduchu Zander GL, kterou uvedla na trh v září loňského roku, prestižní ocenění „Nový výrobek roku“.  Ocenění uděluje každý rok Výbor uživatelů Americké společnosti pro filtrace a separace (AFS). Zástupci divize Parker Zander se zúčastnili slavnostního oběda během výroční konference AFS, která se uskutečnila 10. května 2011 v Louisville v americkém státě Kentucky. V průběhu programu měli i příležitost představit svou novou řadu filtrů GL všem shromážděným delegátům. Tato významná událost přichází v době, kdy dochází k výraznému růstu prodeje řady filtrů GL, a kdy se zvyšuje zájem o špičkovou výrobní technologii.
 

„Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám pomohli s uvedením tohoto výrobku Parker Zander třetí generace na trh. Obzvláště bychom chtěli poděkovat společnosti Domnick Hunter, což je průmyslová divize společnosti Parker, na jejíž technologii je řada filtrů Zander GL založena. Dík patří také oddělení pro řízení produktové politiky a marketingovou komunikaci, dodavatelskému řetězci společnosti a provozním týmům v italské Padově a v německém Essenu,“ uvádí oficiální stanovisko společnosti Parker Zander.

Americká společnost pro filtrace a separace je technická a vzdělávací nezisková organizace, která byla založena v roce 1987 a jejímž cílem je poskytovat fórum pro výměnu informací mezi techniky, vědci a uživateli ve všech oblastech filtrace a separace kapalin a částic.

Členy této společnosti mohou být subjekty ze všech sfér průmyslu včetně koncových uživatelů, prodejních firem, distributorů, konstruktérů, výzkumných a vývojových pracovníků, členů managementu společnosti, konzultantů, akademiků a státních úředníků. Společnost se zaměřuje na různé problémy, a to od čistě teoretických otázek až po aplikační řešení pro konkrétní výrobní technologie.
www.phstock.com

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news