Google překladač: English Deutsch
robustní a šetrný vůči životnímu prostředí

Společnost Siemens Home and Office Communication Devices (SHC) přidala do svého úspěšného bezšňůrového telefonu Gigaset E450 výhody nové technologie ECO DECT. Gigaset E450 je odolný vůči nárazu, postříkání vodou a prachu. Díky technologii ECO DECT spotřebovává nový model o 60 procent méně energie než jeho předchůdce a zároveň výrazně snižuje vysílací výkon. Robustní bezšňůrový telefon je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro použití v dílně či na zahradě.

Uživatelsky přívětivý model Gigasaet E450 SIM je připraven zvládat všechen stres a zátěž každodenního používání. Vyznačují se funkčním designem, vynikající kvalitou a robustností. Gumová těsnění podél sluchátka a membrána uvnitř spolehlivě chrání interiér před špínou a stříkanci. Telefon splňuje standard DIN IP 54, což znamená, že snadno zvládne lehkou přeháňku či prach a piliny v dílně kutila.

 

Integrovaný reproduktor s ovládáním hlasitosti maximalizuje pohodlí a flexibilitu. Je-li to požadováno, může být do sluchátka E45 pomocí 2,5milimetrového konektoru zapojena náhlavní souprava. To uživatelům ulehčí telefonování, například při vaření či žehlení. Šestiřádkový barevný displej, podsvícená klávesnice a intuitivní grafické menu zajišťují jednoduché ovládání. Dále je možné zasílat textové zprávy (SMS) o délce až 640 znaků. Lidé, kteří telefonováním tráví spoustu času, také ocení dobu hovoru až 12 hodin a až 160hodinovou pohotovostní dobu.

 

Funkce ECO DECT

Díky technologii ECO DECT a energeticky úspornému spínacímu napájení snižuje tento nový bezšňůrový telefon společnosti Siemens spotřebu energie až o 60 procent v porovnání s tradičními bezšňůrovými telefony Gigaset. Je-li používáno pouze jedno sluchátko, snižuje základna vysílací výkon telefonu Gigaset E450 téměř na nulu, když se sluchátko nachází v nabíječce. Ke snížení vysílacího výkonu modelu Gigaset E450 o 80 procent lze využít také režim ECO, a to i v případě používání několika sluchátka či při telefonování. Sluchátka navíc automaticky snižují vysílací výkon v závislosti na vzdálenosti od základny – například při vzdálenosti osmi metrů na pouhých 15 procent.

 

Cena a dostupnost

Telefon Gigaset E450 SIM je nyní dostupný za maloobchodní cenu 2.790,- Kč a je nabízen v barvě „noční modř“ s kontrastujícími šedými gumovými prvky.

 

Siemens Home and Office Communication Devices GmbH & Co KG je stoprocentní dceřinou společností koncernu Siemens AG. Firma se sídlem v Mnichově je zaměřena na design, výrobu a distribuci širokého portfolia produktů Siemens Gigaset, jež zahrnuje klasické bezšňůrové telefony, telefony pro volání přes pevnou linku, přístroje pro Voice over IP, routery, brány a softwarová řešení. Portfolio také obsahuje přístroje WIMAX a koncové přístroje pro domácí média, jako jsou set-top boxy. Společnost operuje po celém světě. Její hlavní výroba se nachází v německém Bocholtu, kde se produkty Gigaset vyvíjejí a vyrábějí podle nejpřísnějších kvalitních a environmentálních standardů.

 

Více o Siemens Home and Office Communication Devices najdete na www.siemens.cz/gigaset