Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra
Kingston_soutěž_skyscraper
Siemens rozšiřuje ochranu proti neautorizovanému vniknutí do mobilních telefonů a proti padělatelům příslušenství

siemens_2.jpgSiemens rozšiřuje ochranu proti neautorizovanému vniknutí do mobilních telefonů a proti padělatelům příslušenství
Společnost Siemens, divize Komunikace, zavádí nový ochranný prvek proti neoprávněným zásahům do mobilních telefonů a proti padělatelům příslušenství. Od 1. července 2005 budou veškeré nové produkty z oblasti příslušenství mobilních telefonů (tj. akumulátory, nabíječky, car-kity, obaly na telefony apod.) stejně jako i přístupové body na mobilních telefonech, nutné pro servisní zásah, chráněny speciálním samolepícím destrukčním hologramem. Hologram typu Multimatrix v sobě obsahuje více než 20 ochranných prvků a byl vyroben elektronovou litografií. Tato nová technologie zabezpečuje extrémně vysokou bezpečnost proti padělání. Spotřebiteli, který si zakoupí zboží a nebude si jist jeho původem, bude při jasné identifikaci pomáhat celá řada ochranných prvků umístěných na tomto hologramu.

Nejvýznamnějším rysem je destrukční vlastnost samolepky hologramu, tj. samolepku lze nalepit pouze jednou a při jakémkoliv pokusu o odstranění či manipulaci se samolepka zničí a není možné ji znovu nalepit. Mezi vizuální prvky patří logo společnosti Siemens, které zákazník vidí při kolmém pohledu na hologram. Při otočení samolepky o 90° pak zákazník vidí jak tzv. duhový efekt, tak další jednoduše kontrolovatelný ochranný prvek, a to slovo „original“ a logo Siemens, které se objeví na souběžných přímkách.

„Novým systémem značení chceme zvýšit jistotu našich zákazníků při nákupu příslušenství Siemens, stejně jako minimalizovat riziko neautorizovaných zásahů do mobilních telefonů, které mohou telefon poškodit či dokonce zničit,“ uvedl Jaroslav Zoubek, ředitel prodeje koncových přístrojů společnosti Siemens.

Příslušenství mobilních telefonů opatřené novým hologramem bude uvedeno na trh již v červenci, ale na českém trhu bude v této době současně dostupné i příslušenství bez hologramu, a to jak v síti prodejen mobilních operátorů, tak u autorizovaných partnerů společnosti Siemens.

Od 1. července budou samolepkami ve tvaru kruhu označeny také veškeré autorizované servisní zásahy. Toto označení slouží jak pro ochranu spotřebitele, tak i servisního střediska před neoprávněným vniknutím do přístroje, při němž může dojít k poškození či zničení přístroje.

Conrad_2021_big square

Kalendář akcí

<<  Duben 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
25
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021_01