Google překladač: English Deutsch

GN Netcom, světová jednička v headsetech inovativního designu, vyvinula Jabra JX20 Pura – Titanum Editon Bluetooth headset. Světově známé evropské projektové studio Jacob Jensen, vycházelo z odkazu headsetu Jabra JX10 a současně využilo vrozené přednosti titanu. Tělo vyrobené z kartáčovaného anodizovaného titanu je vyváženo hluboce černým a vysoce lesklým lemováním.

Intuitivní technologie je zárukou příjemného užívání. Jabra JX20 Pura ve skutečnosti váží méně než 13 gramů. Ušní prvek je uzpůsoben pro co nejvyšší míru pohodlí a prakticky se otáčí pro zapnutí a vypnutí, čímž pomáhá zachovat neporušenost designu přístroje. S porozuměním tomu, že jedna velikost nevyhovuje všem, je nabízen spolu se dvěma různými oušky a dvěma variantami ušních gelů, které uživateli umožní zvolit co největší pohodlí.

Je určený pro mobilitu – poskytuje uživateli více než 6 hodin nepřetržitého hovoru aniž by ho svazoval s pracovním stolem. V okamžiku, kdy je třeba přístroj dobít, je možné ho připojit pomocí USB kabelu k PC nebo ho dobít v autě.

Doporučená cena Jabra JX20 Pura: 4000 CZK