Google překladač: English Deutsch

mon_ext_gal5_lrg.jpgV interiéru nového Mondea na Vás čekají nové, převratné technologie. Třeba intuitivní systém ovládání mnoha funkcí vozu, vystačí se dvěma přepínači na volantu – a Vy si na ně zvyknete za pár minut bez nutnosti studovat tlusté příručky. Snadno a rychle si tak zvolíte naladění rádia, telefonní číslo, které chcete volat, nastavení palubního počítače či další funkce. Díky tomuto revolučnímu systému ovládání si jednoduše nastavíte svou trasu pomocí satelitní navigace, budete přijímat telefonické hovory, ale zjistíte si i tlak v jednotlivých pneumatikách, vzdálenost k cíli jízdy, aktuální spotřebu paliva a další údaje. To je ovšem teprve začátek. Nové Mondeo dokáže reagovat na Váš hlas, sedadlo řidiče si pamatuje vaši ideální polohu za volantem a motor nastartujete pouhým stisknutím tlačítka.

Proč nové Mondeo? To Vám bude jasné za pár vteřin.
Stačí krátký okamžik a nové Mondeo ve Vás zanechá silný dojem. Podívejte se sami, co Vám tento vůz nabízí a navštivte naše nové internetové stránky věnované novému Fordu Mondeo.
Jízdní vlastnosti, vni třní komfort a luxus, který nové Mondeo nabízí, si budete ale plně moci vychutnat až při osobním seznámení. Kontaktujte proto nejbližšího prodejce vozů Ford, staňte se jedním z prvních řidičů nového Mondea a dopřejte si nebývalý motoristický zážitek!
www.ford.cz

Kalendář akcí

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..