Google překladač: English Deutsch

Scania nyní rozšiřuje svoji poslední řadu autobusů o další novinku – autobusový podvozek vybavený 12litrovým motorem o výkonu 470 hp. Typickou aplikací je třínápravový luxusní turistický autokar Scania Irizar PB. Vozidlo určené zejména pro dlouhé trasy poskytuje nepřekonatelné jízdní vlastnosti. Srdcem výkonového řetězce je 12litrový

motor-Scania_low.gif

šestiválcový motor Euro 4, který se může pochlubit několika průkopnickými technologiemi jako jsou turbocompound, EGR (recyklace výfukových plynů), HPI (vysokotlakové vstřikování paliva) a nový systém elektronického řízení motoru Scania.
Motor je standardně kombinován s nejnovější 12stupňovou převodovku vybavenou automatickým systémem řazení Scania Opticruise. Součástí základní výbavy je také nový Scania Retardér. Ten dosahuje 3500 Nm brzdného momentu, což je o 500 Nm více než retardér předcházející generace. Navíc je brzdný výkon při nižších otáčkách o 20 procent vyšší.
„Nový motor poskytuje vysoký výkon a točivý moment od nízkých otáček s dostatečnou rezervou v každé situaci. Scania tak nabízí řešení, které kombinuje výborné provozní charakteristiky a výjimečně ekonomický provoz,“ vysvětluje Zdeněk Abrahám, regionální manažer prodeje autobusů Scania CZ. Snadné ovládání, plynulé řazení a výjimečně tichý motor zajišťují klidnou jízdu a vysoký komfort, který zcela jistě ocení nejen řidič, ale i cestující.
www.scania.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..