Google překladač: English Deutsch

Přední distribuční společnost ELKO TRADING, spol. s r. o., přináší jako první na náš trh novinku od významného výrobce spotřební elektroniky MiSTATION - model ONEBook Rivendell. Jedná se o kompletně softwarově a hardwarově vybavené multimediální zařízení ONEBook včetně GPS navigace pro celou Evropu.

Výhoda konceptu vychází ze zkratky O.N.E. - Only Need Energy - tedy anglického spojení vyjadřujícího kompletní softwarové a hardwarové vybavení jak pro běžné každodenní uživatele, tak pro odborníky ve svém oboru. Jediné co tedy ONEBook potřebuje je zdroj energie. Třešničkou na dortu je integrovaný přijímač GPS signálu, takže funguje jako plnohodnotná navigace po celé Evropě. Tato koncepce ONEBook je na trhu nová, jelikož ostatní přístroje jsou od konkurence dodávány buď úplně bez SW, nebo v lepších případech pouze s operačním systémem. Koncept ONEBook běží celý na platformě Windows XP, takže je zajištěná plná kompatibilita se všemi běžnými aplikacemi, na které jsou všichni uživatelé zvyklí.

Pro účely cestování je možné ONEBook Rivendell využít jako plnohodnotnou navigaci jak v autě, tak i v přírodě. Díky vestavěnému přijímači GPS a anténě, která pokrývá celé tělo přístroje, uživatel vždy ví, kde se nachází a pomocí vestavěné navigace pro celou Evropu se bude pohybovat i v neznámých místech. Samozřejmostí navigace je hlasový profil a 3D mapy.

ONEBook Rivendell obsahuje kompletní kancelářský balík pro každodenní práci. Uživatel může bez omezení pracovat s dokumenty, Word (texty), Excel (tabulky), Powerpoint (prezentace), Acces (databáze) nebo Corel (vektorová grafika). Samozřejmostí je pak program pro emailovou komunikaci Outlook a prohlížeč internetu Explorer. Fotografům a grafikům bude napomáhat plnohodnotný software na správu, katalogizaci a prohlížení fotografií a obrázků a to jak bitmapových tak i vektorových či animovaných. Plná komunikace je zajištěna webkamerou a integrovaným mikrofonem.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news