Google překladač: English Deutsch
- opakované buzení s funkcí iSnooze

Rakouský budík aXbo pocházející z vídeňské firmy infactory innovations - kolébky inovací - přichází se žhavou novinkou inteligentního opakovaného buzení. Praktický budík sledující fáze spánku, nejenom že vzbudí každého v optimálním čase, ale zároveň nabízí funkci opakovaného buzení a s ní možnost zvolit si podruhé vhodný okamžik pro probuzení. Tato funkce bude dostupná již začátkem roku 2011 a k dispozici bude i všem stávajícím uživatelům budíku aXbo.
 

Zbrusu nová funkce iSnooze používá, stejně jako budík aXbo pro buzení, jedinečný algoritmus, který na základě pohybů snímaných pohybovým senzorem a poté přenášených bezdrátově do budíku zjistí vhodný okamžik probuzení. Noc předem stačí pouze nastavit, kolikrát má opakované buzení nastat, a poté ráno pohodlně stiskem tlačítka na senzoru posunout buzení.

Příklad: čas buzení je nastaven na 7:00, pokud aXbo nalezne ideální okamžik v 6:45, začne přehrávat melodii pro buzení. S novou funkcí iSnooze je možné buzení odložit, jakmile dotyčný usne, aXbo jej vzbudí nejpozději za dalších 30 minut - např. v 7:09. Proč zvolit inteligentní opakované buzení? Boris Eis, vynálezce budíku sledujícího fáze spánku, mnoho let popíral možnost implementace funkce snooze. Nyní říká: "Při použití klasické funkce snooze (opakované buzení), která je nabízena zejména mobilními telefony, se pohybuje interval spánku mezi 5 až 9 minutami. Pravděpodobnost vzbuzení v nevhodný okamžik se díky tak krátkému časovému úseku zvyšuje, a to je přímo v rozporu s tím, co je účelem budíku aXbo, nalézt ideální okamžik probuzení. Funkce iSnooze nabízí 30 minutový interval pro příjemné probuzení. Někomu může připadat dalších 30 minut jako příliš dlouhá doba, ale obvykle budík aXbo dotyčného vzbudí dříve než v nastavený čas a naopak
při opakovaném použití klasické funkce snooze na mobilním telefonu se čas vstávání prodlužuje, a rozdíl tak může být zanedbatelný," vysvětluje Eis.

Výhradní distributor aXbo ČR vstoupil na trh v březnu 2008. Budík aXbo byl představen na veletrzích, společenských akcích a v médiích. V letech 2008 a 2009 proběhly úspěšné charitativní aukce ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové. Budík aXbo se představil v Single edici a také ve dvou letních barvách.

www.axbo.cz
 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news