Google překladač: English Deutsch

Pokud se chystáte stavět rodinný dům, existuje jediná varianta, jak při výběru vhodného typu i dodavatele neudělat chybu, a tou je návštěva vzorového domu. Prospekty, katalogy ba ani virtuální prohlídky nemohou nahradit osobní zkušenost z návštěvy domu, který by se měl stát vaším domovem na několik
dalších desetiletí. Možnost vyzkoušet si budoucí život ve zvoleném domě ještě před jeho fyzickým vznikem vám CANABA nabízí ve své síti vzorových domů již od roku 1995.

pezin4.gif

Aktuálně tak mohou všichni zájemci o moderní, úsporné a zdravé bydlení navštívit a prohlédnout si detailně celkem osm vzorových domů po celé ČR. Je to jen potvrzení známé skutečnosti, že CANABA nemá co skrývat. Každý zájemce o kvalitní bydlení si může na vlastní oči prohlédnout každý detail stavby. Pro Vaše maximální pohodlí a představivost při rozhodování ve výběru vašeho nového domova pro vás CANABA realizuje výstavbu dalších vzorových domů v Ostravě, Bratislavě a v Plzni. Tyto vzorové domy přivítají s radostným očekáváním své první návštěvníky již na počátku ledna 2008. A přestože v tomto okamžiku vám bude CANABA přibližovat komfortní a pohodlné
bydlení již v jedenácti vzorových domech, rozhodli jsme se ještě výrazněji rozšířit naši nabídku a v současné době intenzivně připravujeme výstavbu vzorových domů v Jihočeském a Zlínském kraji tak, aby si je mohli návštěvníci prohlédnout již na jaře 2008.
Ať už plánujete výstavbu v blízké době nebo zatím jen o vlastním domě sníte, jste ve vzorových domech CANABA vždy vítáni.

www.canaba.cz