Google překladač: English Deutsch
pomáhají výrobcům v trendu miniaturizaci produktů

Jelikož lékařské přístroje, elektronika, mobilní telefony a mnoho dalších výrobků pokračuje v trendu zvyšování počtu vlastností do stále menších rozměrů, výrobci vyžadují způsoby aplikace lepidel, nátěrů a jiných montážních kapalin v menších, mnohem přesnějších množstvích než kdykoliv předtím. Tryskové dávkovací systémy PicoDot přináší výrazně nové schopnosti do rozsáhlé série systémů EFD pro přesné dávkování kapalin. Protože systémy PicoDot se nedotýkají podkladu, výrobcům umožňují dávkování řízených množství kapalin na těžko dostupná místa, nerovné povrchy nebo při aplikacích, neumožňujících použití konvenční dávkovací jehly – při rychlostech nad 150 bodů za sekundu.

Konfigurace složeného systému PicoDot umožňuje dávkování širokého spektra kapalin s nízkou (50-1.000 mPas), střední (50-200.000 mPas) a vysokou (1.000-500.000 mPas) viskozitou v rozsáhlém spektru výrobních aplikací.


Schopnosti tryskového dávkovacího systému PicoDot zahrnuje:
· Bezdotykové tryskové nanášení, včetně třírozměrných podkladů
· Bezdotykové nanášení linek
· Krytí oblastí tryskovým nanášením kapičkových polí s velikostí jednotlivých střiků 0,002 μl (2 nl) až do hodnoty průtoku 300 g/min (10 oz/min)
· Volitelný adaptér pro přesnou jehlu umožňuje dotykové dávkování bodů a perel (kapek) s vynikající konzistencí a nejvyšší přesností polohování
· Integrovaný ohřívač dostupný pro přesné řízení viskozity


www.efd-inc.cz