Google překladač: English Deutsch

Společnost Siemens uvádí na trh dva nové typy hladinoměrů řady Sitrans L. Pádélkový hladinoměr Sitrans LPS 200 je nově nabízen ve verzi pro vysokou teplotu a tlak a vibrační hladinoměr Sitrans LVS 200 je nyní použitelný i pro snímání rozhraní fází. Nové produkty umožňují spolehlivé limitní snímání vysoké nebo nízké hladiny a přítomnosti pevných látek a rozšiřují aplikační pole stávajících přístrojů. Nová verze rotujícího pádélkového hladinoměru Sitrans LPS 200 pro vysokou teplotu zvládá hodnoty až 220 °C, vysokotlaké provedení je schopno pracovat na zařízeních s provozním přetlakem až 10 barů (145 psi). Hladinoměr Sitrans LVS 200, navržený speciálně pro snímání rozhraní, je schopen vyhodnotit hladinu pevné fáze v kapalinách. Přístroje mají robustní konstrukci, jednoduché nastavování a seřizování a lze je snadno připojit na běžné řídicí a ovládací systémy.


lps200_2.jpg

Rotační pádélkový hladinový spínač Sitrans LPS 200 je vhodný pro detekci naplnění, vyprázdnění či úrovně hladiny sypkých materiálů – například zrní, krmiv pro zvířata, cementu, plastových granulí či dřevěných štěpků. Zdvojený ucpávkový systém chrání ložiska a mechanismus přístroje před vniknutím prachu a vlhkosti. Třecí spojka hladinoměr chrání proti mechanickým rázům vznikajícím vlivem padajícího materiálu a brání poškození převodů. Standardní měřicí lopatka je vhodná pro materiály s hustotou od 100 g/l, zatímco sklopná lopatka zvládá hustotu již od 35 g/l. Citlivost spínače lze nastavit dle vlastností jednotlivých materiálů. Dostupné konfigurace modelu Sitrans LPS 200 obsahují kompaktní verzi, verzi s trubkovým prodloužením snímací části a verzi s lanovým prodloužením snímače až do 10 metrů.

Vibrační hladinový spínač Sitrans LVS 200 může být instalován vertikálně nebo horizontálně a monitoruje hladinu tuhých substrátů od hustoty 20 g/l. Nová verze pro rozhraní je schopna detekovat výskyt hladiny pevné fáze v kapalinách (například kaly, písky či kameniva).

Podobně jako u předchozího přístroje je k dispozici jak kompaktní verze, tak provedení s trubkovým prodloužením snímače až do čtyř metrů. Vibrační princip přístroje podporuje samočistění snímací vidlice. Patentovaná konstrukce snímací vidlice a piezoelektrického měniče zajišťuje vysokou spolehlivost a ochranu před falešným působením.

www.siemens.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..