Google překladač: English Deutsch

Moderní, výrazné a zároveň jemné a elegantní jsou obaly výrobků PRIMALEX z nové „stříbrné“ řady PRIMALEX POLAR/INSPIRO. Kombinace exkluzivního kovového lesku se zářivě bílou na obalech už sama o sobě vypovídá o tom, že řada spojuje nejúspěšnější výrobky PRIMALEX vysoké kvality – bílý PRIMALEX POLAR, nejbělejší nátěr z nabídky PRIMALEX, kolekci barevných nátěrů PRIMALEX INSPIRO ve 12 elegantních odstínech a nejprodávanější báze pro tónování v Kolorovacích centrech. Mezi tuctem již z výroby obarvených malířských nátěrů PRIMALEX INSPIRO se letos navíc představují i novinky – odstíny Zlatý jantar, Indická kurkuma, Italská oliva, Anglická zeleň a Arabská mocca. Změny se pak dočkaly odstíny Toskánská levandule a Lipová zeleň. PRIMALEX při sestavování novinek pro letošní rok vycházel z dlouhodobého sledování vývoje v interiérovém designu i ze znalosti českého zákazníka a specifik bydlení u nás. Nejžádanější jsou žluto-oranžové tóny, což odpovídá i našemu podnebí a menší intenzitě slunečního záření. V letošním roce se proto nabídka žlutých a oranžových odstínů výrazně rozšiřuje.

PRIMALEX_POLAR_INSPIRO

Bílé řešení v řadě PRIMALEX POLAR/INSPIRO
PRIMALEX POLAR je dlouhodobě druhým nejprodávanějším a zároveň nejbělejším malířským nátěrem z nabídky značky PRIMALEX (min. 92 % BaSO4). Právě díky své dokonalé polární bělosti dokáže prosvětlit i menší nebo tmavší interiéry. Zvolit by jej tak měli především ti, kdo bydlí v méně prosvětlených bytech. Primalex POLAR patří do kategorie otěruvzdorných nátěrů s výbornou paropropustností a kryvostí. Snadno a příjemně se aplikuje.
Barevné řešení v řadě PRIMALEX POLAR/INSPIRO
Také při sestavování kolekce odstínů pro barevné řešení v řadě POLAR/INSPIRO se PRIMALEX zaměřil přímo na české zákazníky, jejich požadavky a specifika bydlení. Nové odstíny ready-mix nátěrů PRIMALEX INSPIRO tedy nejen sledují světové módní trendy, ale respektují i to, v čem se české interiéry liší. Ze svých více než 300 Kolorovacích center totiž PRIMALEX vybral 7 největších v každém regionu a zjistil, o které odstíny mají čeští zákazníci největší zájem. Z celkových 1950 odstínů ve vzorníku pro interiéry tak vznikla jakási „hitparáda“ 60 nejoblíbenějších odstínů. Ačkoliv různé často uváděné „barvy roku“ bývají velmi syté, mezi top 60 odstíny bylo vysoké procento světlých a středně sytých tónů. Dlouhodobě nejpopulárnější jsou přitom žluto-oranžové tóny, což odpovídá i našemu podnebí s menší intenzitou slunečního záření a tím pádem méně prosluněným bytům. PRIMALEX proto v letošním roce výrazně rozšířil nabídku žlutých a oranžových odstínů. Aktuální je také zelená a žlutozelená a kromě žluté a oranžové také červená.
Kolekce již z výroby obarvených nátěrů PRIMALEX INSPIRO byla na základě zjištěných faktů rozšířena o pět zcela nových aktuálních odstínů (Zlatý jantar, Indická kurkuma, Anglická zeleň, Italská oliva, Arabská mocca), dva odstíny byly pozměněny (Lipová zeleň, Toskánská levandule). Nyní je tedy k dispozici celkem 12 elegantních odstínů inspirovaných přírodou kolem nás (kromě 5 nových a 2 pozměněných odstínů ještě stávající odstíny Světlá šampaň, Čajová růže, Tmavý šafrán, Ohnivé tabasco a Královský rubín).
Snadná orientace díky novým obalům

Balení výrobků nové řady PRIMALEX POLAR/INSPIRO ulehčuje zákazníkům orientaci – bílý nátěr PRIMALEX POLAR najdou v oválném obalu, kolekci obarvených nátěrů PRIMALEX INSPIRO (tzv. ready-mixů) ve čtyřhranných dózách a báze pro kolorování v kulatém obalu. Všechny tři výrobky, resp. tvary obalů, přitom spojuje elegantní stříbrno-bílý odstín. Základní informace jsou na nových obalech uvedeny přehledně hned na přední straně. Nejdůležitější vlastnosti výrobků tak zákazník najde doslova na první pohled. Zčásti průhledný obal odkrývá skutečnou barvu nátěru zamokra, na zadní straně je navíc graficky znázorněna ukázka interiéru, takže zákazník vidí, jak bude přibližně barva u něj doma vypadat.
Nátěry z řady PRIMALEX POLAR/INSPIRO lze zakoupit ve specializovaných prodejnách, např. v síti prodejen Dům barev (roz). Více na www.primalex.cz.

 

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..