Google překladač: English Deutsch

Novinka v sortimentu společnosti Bosch - nová kmitací pila je vyrobena z materiálu, jehož pevnost je díky nové technologii výroby mnohem vyšší a pila mnohem odolnější.

  • Vysoká rezerva výkonu díky výkonnému 780 W motoru se schopností pracovat při maximálním zatížení.
  • Extrémně robustní základní deska odolná vůči ohnutí a nárazu, určená pro drsné zacházení.
  • Vysoká přesnost řezání díky novému SDS systému výměny pilového plátku.
  • Profesionální řemeslníci se mohou přihlásit a vyzkoušet tyto nové kmitací pily v rámci testovací kampaně „Bosch ProTeam”.

Nová kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional od firmy Bosch zaujme díky svému výkonu, pevnosti, odolnosti a velké hloubce řezání. Její 780-wattový motor z ní dělá nejvýkonnější nářadí ve své cenové třídě. Kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional od firmy Bosch umožňuje řezání až do hloubky 150 mm, a proto se výborně hodí pro řezání dřevěných trámů a desek větších tlouštěk. Je to ideální nářadí pro nejobtížnější práce díky své pevné a robustní základní desce. Tato hliníková základní deska s ocelovou vložkou je vyrobena metodou tlakového lití, což značně snižuje možnost rizika, že by se mohla ohnout nebo zlomit.

Kmitací pila prokazuje svůj vysoký výkon obzvláště při úhlovém a kruhovém řezání u různých druhů materiálů jako je například dřevo, sádrokarton nebo bednící materiál. Při takovém způsobu řezání její 780-wattový motor zajišťuje rychlý postup při práci. Konstrukce motoru je navržena tak, aby se přizpůsobila i vyšším napájecím hodnotám pracovního zatížení, což zabraňuje přehřívání motoru. Kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional od firmy Bosch tudíž disponuje vysokou rezervou výkonu díky své schopnosti pracovat i při vyšším zatížení, což je o třetinu více, než u konkurenčních strojů v této cenové třídě.

Další výhodou této kmitací pily je nový SDS systém výměny pilového plátku, který umožňuje rychlé a snadné výměny pilových plátků pomocí jedné ruky. Kmitací pila také nabízí vysokou úroveň pohodlí při práci díky ergonomicky navržené rukojeti.

Nova kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional od firmy Bosch je dostupná buď s rukojetí ve variantě „žehlička“ (GST 150 BCE) nebo “hříbek“ (GST 150 CE).

Další informace lze nalézt na webových stránkách www.bosch.com

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news