Google překladač: English Deutsch

RAVAS, výrobce mobilních vážicích systémů, představuje první kompletně bezdrátové vážicí vidlice pro retraky a čelní vysokozdvižné vozíky. Díky tomu, že veškeré komponenty jsou integrovány ve vidlicích, nemají iForks žádné externí kabely a mohou tedy být nainstalovány a připraveny k vážení během okamžiku.

Každá z vážicích vidlic zasílá údaj o hmotnosti do indikátoru pomocí přenosu bluetooth. Veškerá elektronika a napájecí komponenty byly exkluzivně vyvinuty společností RAVAS pro koncept iForks. Díky tomu jsou vidlice nejen odolné vůči nešetrnému zacházení, ale svými kompaktními rozměry (133 (š) x 58 (v) mm) se přibližují velikosti standardních vidlic na vysokozdvižném vozíku.

Vážicí indikátor iForks v kabině vozíku zobrazuje hmotnost a poskytuje kompletní řadu vážicích funkcí: hrubá / čistá hmotnost, celková hmotnost, zadání číselného kódu, datum / čas a počítání kusů. Indikátor umožňuje zasílat data do tiskárny, do ručního terminálu, příp. přímo do WMS nebo ERP přes bluetooth, RS-232 nebo WiFi. Indikátor je vybaven podsvíceným displejem tak, aby byly údaje čitelné i v málo osvětlených prostorách. Kalibrace iForks se provádí pomocí Digitální kalibrační technologie přes tlačítka indikátoru, díky čemuž je kalibrace velmi rychlá, přesná a šetří čas a náklady uživatele.

Vážicí systém iForks obsahuje uživatelsky přístupné automatické vypnutí systému, které vypne elektroniku po určeném časovém úseku. Díky tomu si může uživatel nastavit optimální životnost baterií dle aplikace vozíku.

Kompletní přehled produktů společnosti RAVAS, největšího evropského výrobce na poli mobilního vážení, naleznete na www.ravas.cz .