Google překladač: English Deutsch

Společnost Czech Data Systems, Apple IMC, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila pro své zákazníky jarní překvapení v podobě originálního neoprenového pouzdra od

TG17-with_laptop.jpg

firmy Crumpler.
Pokud si na internetovém obchodě Apple store (http://store.apple.cz) v květnu zakoupíte hudební přehrávač iPod, iPod nano, přenosný počítač iBook nebo PowerBook, získáte k němu zdarma atraktivní pouzdro od firmy Crumpler. Crumpler je svěží mladá značka od protinožců a její pouzdra The P.P. pro přehrávače iPod a The Gimp pro přenosné počítače jsou kvalitní a ochrání váš iPod nebo počítač před nárazy, odřením či vlhkostí. Vybrat si můžete z několika barevných provedení. 

Společnost Apple ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století odstartovala v podobě počítače Apple II revoluci osobních počítačů a tuto svoji inovátorskou pozici upevnila v první polovině osmdesátých let uvedením počítačů Macintosh. V současné době Apple posiluje své místo významného inovátora prostřednictvím mnoha cenami ověnčených stolních a přenosných počítačů, operačního systému Mac OS X, iLife a profesionálních kreativních aplikací. Apple rovněž rozdmýchal revoluci v oblasti digitální hudby prostřednictvím přenosných přehrávačů iPod a internetového obchodu iTunes.

Společnost CZECH DATA SYSTEMS značku Apple zastupuje v České republice od roku 1996. Je členem nadnárodního společenství MDS Group (www.mdsholdings.com) zastupujícího společnost Apple v řadě dalších zemí.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..