Google překladač: English Deutsch

Nástroje slouží k vytvarování a následnému řízenému chlazení plastových profilů, trubek, plochých i vyfukovaných fólií a desek vyráběných na vytlačovacích linkách. Vytlačovací hlavy a kalibry trubek a profilů jsou navrženy podle požadovaného tvaru výsledného profilu či trubky a použitého plastového materiálu. Optimální tvary tokových kanálů v hlavách

p03_02.jpg

ověřujeme pomocí počítačové simulace toku. Dodáváme také nástroje na vytlačování koextrudovaných trubek a profilů. Pro výrobu vyfukovaných tubulárních fólií navrhujeme a dodáváme kompletní vyfukovací uzly, které jsou složeny z filtru taveniny s přesuvnou deskou, rotačního příp. oscilačního bloku, vlastní vytlačovací hlavy a chladicího vzduchového kroužku včetně přívodního potrubí a ventilátoru. Podle potřeby zákazníka provádíme modernizace i jen některých částí uzlu.
Vybavení vytlačovacích linek:
Jako vybavení vytlačovacích linek na fólie dodáváme přesuvné deskové filtry taveniny ve standardní rozměrové řadě průměrů ø 32, 63, 90 a 120 mm, které přizpůsobujeme pro montáž do zákazníkova zařízení. V případech, kdy zákazník potřebuje u jednošnekových extruderů zvýšit výkon, zlepšit homogenizaci taveniny, zpracovávat nový typ polymeru apod. navrhujeme a dodáváme šneky opatřené míchacími elementy, opět v počítačem optimalizovaném provedené.

Všechna uvedená zařízení se dodávají plně přizpůsobena podmínkám zákazníkovy výroby a proto je nutná podrobná předvýrobní příprava. Rozsah poskytnutých údajů zákazníkem je předem dohodnut a společně pak stanoveny závazné parametry výsledného díla.
www.sekon.cz

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..