Google překladač: English Deutsch

Nové okenní fólie řady 3M Prestige, vyvinuté na bázi patentované nanotechnologie optického filmu, se po prvních úspešných aplikacích v provozovnách McDonald’s v náročných klimatických podmínkách Austrálie dostávají i do České republiky. V České republice byly nové okenní fólie řady 3M Prestige, které propouští vysoký podíl viditelného světla a výrazně odráží teplo, jako první aplikovány v loňském roce v provozovnách McDonald’s ve Vrbové Lhotě a v Průhonicích. Na základě těchto prvních úspěšných aplikací jsou v letošním roce v plánu i další implementace v provozovnách McDonald’s po celé republice.

„Zvolili jsme fólii 3M Prestige, protože splňovala všechny naše požadavky. Nejen že díky této fólii máme nižší spotřebu energie, ale můžeme našim zákazníkům poskytnout vyšší komfort a současně zachovat dostatečnou bezpečnost. To vše nás přesvědčuje o tom, že naše volba byla správná,“ říká Libor Hladík, vedoucí oddělení Developmentu společnosti McDonald´s Česká republika.

Fólie Prestige vyvinutá na bázi zcela nové, společností 3M patentované nanotechnologie optického filmu, dokáže efektivně bránit pronikání tepla a UV paprsků, nicméně přirozené světlo do místnosti propouští bez jakéhokoli dopadu na jeho kvalitu a navíc při pohledu zvenku nezrcadlí. Přirozené světlo tak může v objektu doplnit, či zcela nahradit světlo umělé. Majiteli nebo správci objektu tak fólie Prestige šetří náklady na energii pro osvětlení a díky prvotřídnímu odrážení tepla i na chlazení v horkých letních měsících.

Při vývoji těchto nových fólií bylo účinně využito posledních objevů v oblasti nanotechnologií, lepidel, vícevrstvých optických fólií a přesného zpracování. Na rozdíl od tradičních pokovených fólií, které používají kovy a jsou proto náchylné ke korozi a zároveň mohou rušit příjem signálu mobilního telefonu, u fólie Prestige toto nebezpečí nehrozí.

Výhody řady fólií 3M Prestige:
- Výrazné odrážení tepla poskytuje úsporu energie a větší pohodlí v kombinaci s čirou fólií
- Nemění vzhled budovy – možnost aplikace v historických centrech a památkových zónách měst (schváleno Odborem kultury památkové péče a cestovního ruchu)
- Nízké zrcadlení zlepšuje výhled a celkový vzhled
- Neobsahuje kovy – technologie 3M poskytuje výbornou funkčnost bez koroze nebo rušení signálů mobilních sítí
- Prodlužuje životnost vybavení budovy tím, že zadržuje UV paprsky – největší složku světla způsobující blednutí
- Snižuje oslnění a oční nepohodu
- Zvyšuje bezpečnost osob tím, že minimalizuje množství létajícího skla při rozbití

www.3mprobudovy.cz
www.3M.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..