Google překladač: English Deutsch

Společnost MicroMedia s.r.o., přední výrobce a distributor mobilního obsahu a poskytovatel služeb v oblasti telekomunikací, tento měsíc představila veřejnosti nový produkt pod názvem NameTones. Jedná se o označení pro nový typ vyzváněcích melodií, který v ČR a SR jako první nabízí právě MicroMedia. NameTones jsou zpívané melodie oznamující příchozí hovor či příchozí SMS jménem volajícího.

nota.gif

Je to tedy produkt, který personifikaci mobilního telefonu posouvá opět o krok dále. Nyní každý záznam v adresáři mobilního telefonu může mít svou jedinečnou melodii typu: "Jakub ti teďka volá, volá ti Jakub, chce s tebou povídat". „Melodie jsou nazpívané sexy ženským hlasem a podkreslené líbivou melodií, takže jde o příjemnou alternativou k běžným vyzváněcím melodiím,“ popisuje produkt ředitel společnosti MicroMedia Jakub Mach.

NameTones si může každý na vlastní uši poslechnout na portálu www.WapStranky.cz v sekci Hlášky (http://www.wapstranky.cz/hlasky.php), ale stejně tak v dalších distribučních kanálech společnosti MicroMedia. Jakub Mach dodává: "NameTones mají ambice stát se stejně oblíbené jako dnes již zaběhnuté vtipné hlášky na mobil. Jsou totiž vkusné, nevtíravé a jejich výhodou je i použitý hudební podkres. Umožní vám rozpoznat volajícího, aniž byste se dívali na displej mobilního telefonu."
www.micromedia.cz, www.wapstranky.cz