Google překladač: English Deutsch
…setkání odborníků ze světa průmyslu

V neděli 12. 9. 2009 pořádala redakce technického časopisu T+T Technika a trh 8. ročník golfového turnaje s názvem MSV Golf Cup. Turnaj byl pořádán za podpory Komerční banky a Veletrhů Brno den před slavnostním zahájením 52. mezinárodního strojírenského veletrhu.

Letošní ročník MSV Golf Cupu se konal za přízně skvělého počasí, nepřiliš příznivé předpovědi meterologů se tak nevyplnily. Za celou dobu sedmiletého konání jsme měli na počasí jak hráči, tak my organizátoři, velké štěstí – snad kromě jednoho ročníku, kdy bylo mírně zamračeno, ale teplo. Turnaj nebyl pouze sportovním kláním, ale sloužil hlavně jako setkání k vedení prvních diskuzí průmyslových odborníků v nadcházejícím hektickém výstavním týdnu. Sportovně došlo k měření sil mezi zástupci jednotlivých firem, kteří mají šanci v průběhu veletržního týdne předvést nejenom své kvalitní výrobky, ale již v neděli před veletrhem mohou ukázat svoji bojovnost s cílem porazit konkurenta i golfovým umem.

Turnaj MSV Golf Cup se konal na mistrovském hřišti KASKÁDA v Jinačovicích u Brna jako uzavřený turnaj jednotlivců, hraný systémem stableford, s postupným startem z odpaliště č. 1 kamenné devítky a č. 1 dřevené devítky. Hrálo se s vyrovnáním a na úpravu hendikepu. Podmínkou účasti v turnaji byla platná HCP karta a minimální věk hráčů 21 let. Vypsány byly dvě kategorie podle výkonnosti. Oceněni byli nejlepší tři hráči každé kategorie netto a nejlepší hráč brutto. Na vybraných jamkách se odehrály vložené soutěže longest drive a nearest to pin. Hrálo se podle golfových pravidel, místních pravidel a podle Soutěžního řádu ČGF.

Kategorie HCP 0–30
1. místo Jiří Marek, Marek Industrial
2. místo Hana Zemanová, Golf Brno
3. místo Petr Hubálek, H.A.Technik

Kategorie HCP 30,1–54
1. místo Martin Pokorný, Metrostav
2. místo Miloš Jochman, Iteco
3. místo Martin Arendáš, St Com

Longest drive
Žaneta Chmelinová Komerční Banka

Nearest to pin

(10,2 metrů)

 

Miloň Mlčák Veletrhy Brno

 

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..