Google překladač: English Deutsch

Německá firma METZELER – specializující se na výrobu motoplášťů, vyvinula ve spolupráci se špičkovými závodníky vysoce moderní offroad plášť, který je určený pro velmi tvrdé podmínky závodů enduro. Nový „Enduro 6 Days Extreme“ navazuje na legendární pláště „Six Days“, které v nedávné minulosti – v letech 1990 – 1997 - přispěly k tomu, že špičkoví jezdci týmu METZELER vyhráli na světových mistrovstvích enduro v různých třídách celkem 12 závodů.

metzeler_1.jpg

Motopláště „6 Days Extreme“ mají nový design záběrových hran, novou skladbu pryžové směsi a vysoce kvalitní kostru.
Poskytují proto jezdcům bezpečnou jízdu na libovolném druhu povrchu, ať už se jedná o jízdu v lesním terénu, štěrkovité trati, nebo po rychlých motokrosových tratích.Uspořádání hran u předního kola popisovaného pláště je do tvaru základního vzorku písmene „V“ v ramenní části. Tyto hrany mají širší plochy, také větší rozestupy mezi středními hranami, které pak zajišťují velmi dobré brzdné poměry a stabilitu při projíždění zatáček.
U zadních motoplášťů jsou hrany uspořádány diagonálně od středu až k rameni pláště . Ve spojení se široce – proti sobě umístěnými středními hranami – a „ostrými“ okraji hran zajišťují motopláště „6 Days Extreme“ prvotřídní vedení ve stopě a perfektní trakci v jakémkoliv druhu terénu.
Součástí těchto terénních pneumatik je lehká a přitom stabilní diagonální kostra, jejíž základ tvoří polyesterová tkanina. Kostra byla odborníky firmy METZELER dimenzována na maximální přilnavost k povrchu a boční stabilitu při nejvyšší odolnosti proti průrazu. Tato výborná odolnost motoplášťů „6 Days Extreme“ je umožněna také použitím speciálních přísad a plniv v pryžové směsi. Použitá směs zabraňuje také tvorbě trhlin a nabízí uživatelům spolehlivý výkon pláště při jízdě za vyšších teplotách a v těžkém terénu. Vysoká životnost běhounu a profilových hran patří také k zásadním přednostem popisovaného pláště.
Autor: Ing.Václav Matys

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news