Google překladač: English Deutsch

cpxmpa.jpgKompletní spektrum světa ventilů – od ventilů přes ventilové systémy až ke komunikačním řešením. Splní každé přání konstruktérů, zásobovačů a projektantů. Neuvěřitelně snadné spojování a propojování: například MPA s elektrickým

terminálem CPX!

CPX – nové výhledy
Ve věcech komunikace po průmyslových sítích, techniky elektrického připojení, diagnostických schopností a vst./výst.

CPX – tlumočník
Porozumění průmyslovým sítím jako je Profibus-DP, Interbus, CANopen, DeviceNet, CC-Link a Ethernet/IP znamená optimální integraci do koncepce řízení.

CPX – umělec v připojení
8 běžných druhů techniky připojení čidel a pohonů – rychlejší instalace a přizpůsobení se firemním standardům. Možnost použít elektrickou část bez pneumatiky jako vzdálené vstupy/výstupy.

CPX – přizpůsobivý kolega
Kompaktní s vysokým stupněm krytí pro přímou montáž na stroj. Modulární konstrukce se ideálně hodí konstruktérům obzvláště při vývoji zařízení.

CPX – profesionál v diagnostice
S integrovanou koncepcí diagnostiky: indikace prostřednictvím LED, po průmyslové síti nebo na ručním diagnostickém zařízení Handheld – i pro ventily.

CPX – profesionál v logistice
Specializované moduly a parametrizace prostřednictvím software snižují počet skladovaných dílů. Jednoduše se vše objedná již nastavené.
www.festo.com

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..