Google překladač: English Deutsch

Firma Otis, dceřiná společnost firmy United Technologies Corporation (index NYSE: UTX), byla vybrána pro dodávky a instalaci 45 výtahů do třech moderních budov, ležících ve čtvrti Bankside 123, která se nachází na břehu řeky Temže, v jihovýchodní části Londýna. Společnost Land Securities, přední stavební společnost ve Velké Británii, a společnost Bovis Lend Lease, hlavní dodavatel tohoto projektu, uzavřely se společností Otis smlouvu. "Společnost Otis zahájila dlouhodobou spolupráci se společnostmi Land Securities a Bovis Lend Lease.

otis_1_1.jpg

Oceňujeme důvěru, kterou v nás tyto společnosti vložily, když nás vybraly jako dodavatele pro tento důležitý londýnský projekt," řekl Ari
Bousbib, prezident společnosti Otis. "Těší nás, že sehrajeme tak důležitou roli v pokračujícím rozkvětu obchodního, mediálního a nákupního centra Bankside."
Tento projekt, nacházející se nedaleko Shakespearova divadla The Globe Theatre, bude vybaven výtahy Gen2(TM) v různých provedeních z hlediska kapacity a rychlosti. Gen2(TM) je patentovaný lanový výtahový systém společnosti Otis, který nevyžaduje žádné další prostory pro údržbu.
"Zakázky takového rozsahu představují řadu složitostí, a proto je pro nás nezbytná spolupráce s technicky vyspělým a spolehlivým dodavatelem," řekl Neil Pennell, technický ředitel společnosti Land Securities." Společnost Otis dodává pro Bankside 123 velmi spolehlivá technická řešení, která napomáhají při modernizaci tak významné části na jihu Londýna."
Budovy Bankside nabídnou 750.000 čtverečních stop luxusních kanceláří a obchodní plochy, a budou propojeny s rozsáhlým okolím a veřejným prostorem jezdícími pásy. Budova č.1 bude dokončena na jaře, a dokončení druhé a třetí budovy, je plánováno na polovinu roku 2007.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news