Google překladač: English Deutsch

Firma Otis, dceřiná společnost firmy United Technologies Corporation (index NYSE: UTX), byla vybrána pro dodávky a instalaci 45 výtahů do třech moderních budov, ležících ve čtvrti Bankside 123, která se nachází na břehu řeky Temže, v jihovýchodní části Londýna. Společnost Land Securities, přední stavební společnost ve Velké Británii, a společnost Bovis Lend Lease, hlavní dodavatel tohoto projektu, uzavřely se společností Otis smlouvu. "Společnost Otis zahájila dlouhodobou spolupráci se společnostmi Land Securities a Bovis Lend Lease.

otis_1_1.jpg

Oceňujeme důvěru, kterou v nás tyto společnosti vložily, když nás vybraly jako dodavatele pro tento důležitý londýnský projekt," řekl Ari
Bousbib, prezident společnosti Otis. "Těší nás, že sehrajeme tak důležitou roli v pokračujícím rozkvětu obchodního, mediálního a nákupního centra Bankside."
Tento projekt, nacházející se nedaleko Shakespearova divadla The Globe Theatre, bude vybaven výtahy Gen2(TM) v různých provedeních z hlediska kapacity a rychlosti. Gen2(TM) je patentovaný lanový výtahový systém společnosti Otis, který nevyžaduje žádné další prostory pro údržbu.
"Zakázky takového rozsahu představují řadu složitostí, a proto je pro nás nezbytná spolupráce s technicky vyspělým a spolehlivým dodavatelem," řekl Neil Pennell, technický ředitel společnosti Land Securities." Společnost Otis dodává pro Bankside 123 velmi spolehlivá technická řešení, která napomáhají při modernizaci tak významné části na jihu Londýna."
Budovy Bankside nabídnou 750.000 čtverečních stop luxusních kanceláří a obchodní plochy, a budou propojeny s rozsáhlým okolím a veřejným prostorem jezdícími pásy. Budova č.1 bude dokončena na jaře, a dokončení druhé a třetí budovy, je plánováno na polovinu roku 2007.

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..