Google překladač: English Deutsch

Společnost MISUMI Europa GmbH, Schwalbach, rozšířila nabídku hydraulických a pneumatických bloků rozdělovačů o nové provedení závitu. V brožuře, která doplňuje hlavní katalog, informuje japonský specialista na normalizované díly, nakupované díly a díly podle výkresů o všech nových modelech.

Jedná se přitom o takzvané G-Manifolds, bloky rozdělovačů s novým typovým číslem G-…, které jsou kompatibilní s paralelním závitem ISO 228 (ISO 228: trubkový závit pro spoje netěsnící v závitu). Nový válcový trubkový závit umožňuje při použití těsnicích prvků, např. O-kroužku, dosáhnout těsného spojení. Dodací lhůta tohoto nového sortimentu se řídí podle známých rozdělovačů s kónickým trubkovým závitem. Ty jsou nadále uvedeny v hlavním katalogu a dodávají se obvyklým způsobem.
Zvláštnost nabídky MISUMI spočívá v používaných materiálech: Běžně se dodávají nejrůznější provedení z plastů. MISUMI má několik z nich ve svém programu; těžiště ale spočívá v kovových blocích rozdělovačů, neboť ty jsou nejžádanější.
Spolu s novými produkty nabízí MISUMI nyní v obvyklých krátkých dodacích lhůtách a se širokou škálou tvarů kompletní rozsah variant závitů: trubkový závit National Pipe Taper (NPT), metrický normální závit (M), kónický trubkový závit (Rc) a v nové skupině paralelní trubkový závit (G).
Novinky jsou uvedené v publikaci, kterou si můžete stáhnout ve formátu PDF (2,6 MB) na www.misumi-europe.com v rubrice Produkty pod položkou Specifikace.
 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce