Google překladač: English Deutsch

1-microdyn-small.jpgMikroprocesorový regulační systém MIKRODYN je určen pro řízení jednodušších aplikací. Hardwarový systém nového regulátoru MIKRODYN tvoří pouze jedna jednotka, slučující funkce procesorové jednotky, jednotky rozhraní i ovládací a zobrazovací jednotky. Regulační část řídicího programu pracuje standardně s šestnáctibitovými operandy a jejím základem je systém nezávislých softwarových regulačních bloků (např. blok generátoru řídících impulzů pro tyristory,

blok regulátoru proudu, blok obecného regulátoru PID, apod.), které umožňují stavebnicově sestavovat regulační bloková schémata.
Koncepce nezávislých softwarových bloků umožňuje operativně modifikovat regulační smyčky a tím i vlastnosti a chování celého regulačního procesu.
Řídící program lze ovládat z ovládacího panelu, který je součástí regulátoru, nebo pomocí vstupních logických a analogových signálů nebo prostřednictvím komunikace po sériové lince s nadřazeným řídícím systémem.
Po sériové lince je možné rovněž připojit standardní 16 místnou alfa-numerickou zobrazovací a ovládací jednotku MPA-2 nebo osobní počítač s vizualizačním softwarem, který usnadňuje ovládání regulátoru a zpracování hodnot veličin, zaznamenaných v paměti mikropočítače.
www.ckde.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..