Google překladač: English Deutsch

Mikroprocesorový regulační systém MIKRODYN je určen pro řízení jednodušších aplikací. Hardwarový systém nového regulátoru MIKRODYN tvoří pouze jedna jednotka, slučující funkce procesorové jednotky, jednotky rozhraní i ovládací a zobrazovací jednotky. Regulační část řídicího programu pracuje standardně s šestnáctibitovými operandy a jejím základem je systém nezávislých softwarových regulačních bloků (např. blok generátoru řídících impulzů pro tyristory,

1-microdyn-small.jpg

blok regulátoru proudu, blok obecného regulátoru PID, apod.), které umožňují stavebnicově sestavovat regulační bloková schémata.
Koncepce nezávislých softwarových bloků umožňuje operativně modifikovat regulační smyčky a tím i vlastnosti a chování celého regulačního procesu.
Řídící program lze ovládat z ovládacího panelu, který je součástí regulátoru, nebo pomocí vstupních logických a analogových signálů nebo prostřednictvím komunikace po sériové lince s nadřazeným řídícím systémem.
Po sériové lince je možné rovněž připojit standardní 16 místnou alfa-numerickou zobrazovací a ovládací jednotku MPA-2 nebo osobní počítač s vizualizačním softwarem, který usnadňuje ovládání regulátoru a zpracování hodnot veličin, zaznamenaných v paměti mikropočítače.
www.ckde.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..