Google překladač: English Deutsch
za ČR bodoval AutoCont

Společnost AutoCont byla jako jediná česká společnost oceněna v rámci elitní skupiny celosvětového programu Microsoft NSI (National Systems Integrator). Microsoft takto aktuálně vydal globální uznání významu vzájemné spolupráce pro 35 nejdůležitějších národních systémových integrátorů. AutoCont získal ocenění za implementace řešení založených na SQL a Silverlight, WPF a ASP.

Ocenění si z rukou generálního ředitele Microsoft pro Českou republiku, pana Romana Cabálka, převzal ředitel divize Vývoj společnosti AutoCont, Jan Matuš. Předávání byl za AutoCont přítomen také Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing.
„Ocenění patří našim „vývojářům“ a určitě pro ně bude příjemným uznáním jejich schopností a velkou motivací pro další rozvoj,“ říká k získanému ocenění Jan Matuš.
Divize Vývoj se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje softwaru na zakázku. Služby a produkty poskytuje na míru pro potřeby konkrétního klienta a pro řešení konkrétní problematiky. Své technologické know-how zakládá na schopnostech lidí a umožňuje tak realizovat různorodé projekty v segmentu EBS, MM a státní správě. Smyslem práce divize Vývoj je přinášet zákazníkům konkurenční výhodu, kterou nemohou získat nákupem standardních produktů na trhu.

 

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..