Google překladač: English Deutsch
28.2. - 4.3. 2005

Agentura Progres Partners Advertising srdečně zve na zájezd na mezinárodní veletrh MCE (MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT) a EXPOBAGNO do italského Milána všechny odborníky v oblasti vytápění, obnovitelných zdrojů energie, klimatizace, chlazení, instalatérství, vodního hospodářství, servisu a příslušenství.

bus_1.jpg

Mezinárodní veletrhy MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT a EXPOBAGNO se konají ve dnech 28.2.-4.3.2006 výhradně pro odborné návštěvníky
Zájezd je plánován jako dvoudenní s jedním noclehem a snídaní v Miláně plus noční přejezdy. Veletrh bude možné navštívit v obou dnech, druhý den se podle přání budete moci připojit k prohlídce města. Termín odjezdu je čtvrtek 2.3. s návratem v neděli 5.3., s nástupem v Ostravě, Olomouci, Brně, Praze a Českých Budějovicích.
Cena zájezdu činí 6.500 Kč. Vstupenky na veletrh budou zajištěny pro účastníky zájezdu zdarma.
Rezervujte si co nejdříve místa na kontaktním e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Více informaci a aktualit naleznete na stránce: http://www.ppa.cz/?page=milano, Agentura Progres Partners Advertising je oficiálním zástupcem milánského veletrhu pro Českou a Slovenskou republiku.