Google překladač: English Deutsch

Tisková konference, pořádaná v první polovině listopadu v Praze, představila nadcházející ročník mezinárodního veletrhu výrobní techniky a automatizace METAV. Od 28.2. do 3.3.2012 otevře své brány na výstavišti v Düsseldorfu. Za více než 30 let si veletrh METAV vydobyl přední pozici ve společnosti evropských veletrhů kovoobrábění.

metav-01

Veletrh METAV prezentuje moderní výrobní techniku celého procesního řetězce, od jednotlivých strojů až po kompletní výrobní systémy. Těžištěm nabídky jsou obráběcí a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizace materiálových toků, počítačové technologie, průmyslová elektronika a příslušenství. Pořadatelem je Spolek německých továren obráběcích strojů (VDW, Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken) z Frankfurtu nad Mohanem.

 

metav-02

"Veletrh METAV je důležitým barometrem investičních záměrů nejrůznějších odběratelů obráběcích strojů. V těchto pohnutých dobách, v nichž stále znova nastávají finanční turbulence a dluhová krize v Evropě a USA stále ještě není překonaná, je pro každou společnost rozhodující využít své šance a co nejdříve naplnit knihu zakázek daného roku," řekl pan Christoph Miller, vedoucí sekce veletrhů VDW.

metav-03

K minulému ročníku p. Miller pak uvedl: "Jednoznačným ohniskem zájmu 45 000 odborných návštěvníků z 26 zemí bylo při posledním veletrhu v r. 2010 celé spektrum obrábění kovu, výroby a automatizace, jak vyplynulo z průzkumu mezi návštěvníky, provedeného spolkem VDW. Nabídky vystavovatelů METAVu se setkaly s velkým ohlasem. Návštěvníci hodnotili úplnost nabídky a přítomnost lídrů trhu na veletrhu převážně jako dobrou až velmi dobrou".

Na nadcházejícím ročníku veletrhu METAV se představí také 8 českých vystavovatelů na celkových 466 m2 výstavní plochy.