Google překladač: English Deutsch

metav-01Tisková konference, pořádaná v první polovině listopadu v Praze, představila nadcházející ročník mezinárodního veletrhu výrobní techniky a automatizace METAV. Od 28.2. do 3.3.2012 otevře své brány na výstavišti v Düsseldorfu. Za více než 30 let si veletrh METAV vydobyl přední pozici ve společnosti evropských veletrhů kovoobrábění.

Veletrh METAV prezentuje moderní výrobní techniku celého procesního řetězce, od jednotlivých strojů až po kompletní výrobní systémy. Těžištěm nabídky jsou obráběcí a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizace materiálových toků, počítačové technologie, průmyslová elektronika a příslušenství. Pořadatelem je Spolek německých továren obráběcích strojů (VDW, Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken) z Frankfurtu nad Mohanem.

 

metav-02

"Veletrh METAV je důležitým barometrem investičních záměrů nejrůznějších odběratelů obráběcích strojů. V těchto pohnutých dobách, v nichž stále znova nastávají finanční turbulence a dluhová krize v Evropě a USA stále ještě není překonaná, je pro každou společnost rozhodující využít své šance a co nejdříve naplnit knihu zakázek daného roku," řekl pan Christoph Miller, vedoucí sekce veletrhů VDW.

metav-03

K minulému ročníku p. Miller pak uvedl: "Jednoznačným ohniskem zájmu 45 000 odborných návštěvníků z 26 zemí bylo při posledním veletrhu v r. 2010 celé spektrum obrábění kovu, výroby a automatizace, jak vyplynulo z průzkumu mezi návštěvníky, provedeného spolkem VDW. Nabídky vystavovatelů METAVu se setkaly s velkým ohlasem. Návštěvníci hodnotili úplnost nabídky a přítomnost lídrů trhu na veletrhu převážně jako dobrou až velmi dobrou".

Na nadcházejícím ročníku veletrhu METAV se představí také 8 českých vystavovatelů na celkových 466 m2 výstavní plochy.

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce