Google překladač: English Deutsch

Mazda Motor Corporation představí na letošním frankfurtském autosalonu vzrušující designérský koncept ve stylu Zoom-Zoom – Mazda SASSOU – malý třídveřový hatchback, poháněný přeplňovaným tříválcem MZR 1,0 l DISI. Kombinace designerského stylu Zoom-Zoom a jedinečného interiéru konceptu Mazda SASSOU jsou pohledem do budoucnosti, kam asi bude Mazda směrovat v B-segmentu vozů. O podium se bude SASSOU dělit s dalším konceptem, a to MX-Crossport, face-liftovanou Mazdou2, třetí generací MX-5, vysoce- výkonnou Mazdou6 MPS a novinkami na trhu, Mazdou6 F/L a Mazdou5.

mazdasassou1_nahled.jpg

Mazda SASSOU
Nejnovější vůz Mazdy je lehký městský vůz pro mladé. První vůz zákazníka, který mu bude každý den přinášet radost z řízení po městě. Současně je to vůz velice praktický a ekonomický. Exteriér elegantního třídveřového hatchbacku nese jasné znaky designerského stylu Zoom-Zooom ve spojení s mladistvým odlehčením a překvapivými skrytými vlastnostmi.

Koncept Mazda SASSOU, který byl vyvinut v německém designérském centru v Oberurselu, blízko Frankfurtu, je prvním designerským konceptem, který promítá jedinečný přístup Mazda Motor Corporation k výstavním vozům v tomto roce. Následně po autosalonu ve Frankfurtu budou také pro autosalony v Tokiu a v Severním Americe v příštím roce připraveny koncepty, které vzniknou v regionálních designérských centrech.

Jméno SASSOU znamená v japonštině pozitivní stav mysli, pohled do budoucnosti plný optimismu. A Mazda SASSOU je ztělesněním toho všeho. Je to progresivní interpretace elegance značky Mazda, která současně přináší nejnovější směry v aerodynamice, která vizuálně skvěle sedí k agilnosti vozu a radosti z řízení, které jsou tak typické pro tuto značku. Toto je výborně namícháno s jedinečným využitím materiálů v exteriéru i interiéru a překvapivými skrytými prvky, založenými na principu „Shoji“.

Shoji zástěny jsou průhledné japonské dveře vyrobené z rýžového papíru, které umožňují, abyste viděli obrysy toho, co je za nimi, bez toho, že by byly viditelné detaily. Koncept Mazda SASSOU má určité vlastnosti, které jsou skryté a náhle odhalitelné díky systému osvětlení, které způsobuje, že auto vypadá jako zdroj života, a to způsobem dojemným a překvapujícím.

Uvnitř vozu se setkáte s vyspělou technologií, interaktivní interiér konceptu, který by měl používat USB jako klíč a jako propojení pro naprogramování hard disku. Obsahuje také jedinečný systém zadních sedadel, který nabízí střední sedadlo pro jednoho, boční sedadla pro dva a rovnou praktickou podlahu pro nakládání větších věcí.

Mazda SASSOU designérský koncept naznačuje možnou cestu značky Mazda v B-segmentu tak, aby v budoucnu naplnila velice přísná evropská pravidla pro regulaci emisí. Koncept je osazen přeplňovaným motor DISI o objemu 1,0 litru. Vůz je pojatý jako lehký, nízko-emisní, městský vůz pro mladé. Jako první vůz pro zákazníky, kterým má přinášet radost z řízení ve městě a vysokou praktičnost.
www.mazda.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news