Google překladač: English Deutsch

Se třemi zcela novými katalogy svých produktů v oblasti pohybů strojů přichází společnost Lin-tech, která je součástí firmy Hennlich Industrietechnik. „Vůbec poprvé v České republice představujeme českou verzi katalogu firmy igus, největšího světového výrobce kluzných pouzder, flexibilních kabelů a energetických řetězů. Další dva katalogy se zaměřují také na sortiment z oblasti pohybu strojů a automatizace, týkají se krytování a rychlospojek,“ říká šéf Lin-techu Jan Velek.
Vydávané katalogy jsou podle Velka velmi důležitým nástrojem pro odborníky, kteří ve firmách řeší oblast pohybů strojů. „Jsou vodítkem pro jejich rozhodování, přinášejí základní, ale také detailní informace o možných řešeních různých situací spojených s pohybem strojů, přenosu médií, ale také inspirují,“ doplnil.

katalog.jpg

Český katalog firmy igus obsahuje kompletní přehled sortimentu kluzných pouzder, flexibilních kabelů a energetických řetězů. Uspořádání katalogu také odráží sílu partnerství českého výhradního distributora Hennlich Industrietechnik a společnosti igus. Odštěpný závod Lin-tech, potažmo Hennlich Industrietechnik je nyní celosvětově druhým největším distributorem společnosti igus. Vztah obou společností přerostl do partnerství a úzké spolupráce nejen v oblasti obchodní, ale též ve vývoji nových produktů, společných dodávek předmontovaných celků a služeb.
Neméně důležitý je podle šéfa Lin-techu i katalog krytování Hennlich. „V posledních měsících jsme zaznamenali výrazný nárůst poptávky domácích firem po krytování pohyblivých částí strojů. Katalog tedy seznamuje odborníky s kompletním sortimentem krytování strojů Hennlich, od měchů a manžet přes rolety a teleskopické kryty,“ dodal.
Společnosti, které řeší otázku snadného, bezpečného a rychlého rozpojování různých médií a elektřiny, nebo staví robotizovaná pracoviště s automatickou výměnou nářadí se zase mohou nechat inspirovat a vybrat si z nového českého katalogu rychlospojek Walther.
www.hennlich.cz