Google překladač: English Deutsch

Evropská obchodní letecká asociace (EBAA) a Národní obchodní letecká asociace (NBAA) dnes oznámily, že z celkového počtu 870 nabízených stánků v ženevském konferenčním centru Palexpo pro výstavu EBACE2005 (Konference a výstava evropského leteckého průmyslu) již zbývají pouze dva výstavní stánky.
Pro letošní výstavu více než 260 výrobců a poskytovatelů služeb v oblasti leteckého průmyslu naplnilo 868 stánků, což představuje 29 procentní nárůst oproti loňskému roku. Je pozoruhodné, jak od první výstavy EBACE před pěti lety vzrostl zájem o výstavní stánky, a to o 85 procent, a počet vystavujících společností stoupl o 34 procent.

letadlo1.jpg

Navíc bude na výstavě EBACE2005 ke shlédnutí 43 letounů, což představuje nárůst o 40 procent ve srovnání s počtem letounů vystavovaných na první výstavě EBACE v roce 2001. V minulém roce byla výstavní plocha brzy vyprodána, a proto letiště pro letošní výstavu poskytlo větší prostor, který byl již také vyprodán.
Výstavu EBACE každoročně pořádá Evropská obchodní letecká asociace (EBAA), přední evropská asociace působící v oblasti leteckého obchodu, a Národní obchodní letecká asociace (NBAA), hlavní představitel celosvětového leteckého průmyslu.
Tato výstava je jedinou hlavní evropskou událostí zaměřenou pouze na letecký průmysl. Letošní v pořadí již 5. výstava proběhne ve dnech 18.- 20. května v ženevském konferenčním centru Palexpo.
Na výstavě EBACE se sejdou přední obchodníci, představitelé státních institucí, výrobci, zaměstnanci leteckého průmyslu a ostatní, kteří se pohybují v oblasti leteckého průmyslu. Na výstavě se budou prezentovat nové společnosti obchodující s letouny, letecké společnosti, dopravní firmy, výrobci komponent, charterové a leasingové společnosti a prodejci letadel.
"EBACE je skvělým barometrem evropského leteckého průmyslu a obchodu a zdá se, že jsme na tom dobře" poznamenal Brian Humphries, generální ředitel asociace EBAA. "Podařilo se nám oslovit ty správné vedoucí představitele z Divize evropské komise pro leteckou přepravu, Evropské agentury pro leteckou bezpečnost a společnosti Eurocontrol, abychom je během otevřených rozhovorů seznámili s měnící se infrastrukturou evropského letectví."
Ed Bolen, prezident a generální ředitel NBAA, řekl, "Naše spolupráce při pořádání EBACE funguje velmi dobře. Asociace EBAA a NBAA se neustále snaží vyhovovat požadavkům společností z oblasti leteckého průmyslu. Navíc, prostřednictvím EBACE obě organizace umožňují evropským i americkým provozovatelům, kteří využívají evropský vzdušný prostor, setkání s předními dodavateli v této oblasti, kteří jsou tak důležití pro úspěch v jejich oboru."

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news