Google překladač: English Deutsch

stranky.jpgProč nevytvářet stránky ještě snadněji než kdykoliv předtím? Je to tak jednoduché - stačí nechat se vést on-line kurzem a pomocí Microsoft FrontPage vytvářet stránky i bez znalosti programování! On-line kurz Vás naučí využívat všechny užitečné nástroje MS FrontPage - efektivně, krok za krokem a za rozumnou cenu! Po absolvování kurzu budete schopni:
rozumět problematice webových serverů a stránek, tvořit a

editovat poutavé a navštěvované www stránky, propojovat jednotlivé stránky prostřednictvím hypertextových odkazů, vytvářet interaktivní formulář, vkládat obrázky, tabulky, rámečky i aktivní obsah do stránek. Jak bude kurz probíhat? každý týden obdržíte e-mail s aktuální verzí lekce. Všechny lekce jsme připravili tak, aby Vám nezabraly více než 60 minut Vašeho drahocenného času.
Všechny absolvované lekce budete mít přehledně uloženy na internetu. V případě, že se budete chtít vrátit k starší verzi, můžete navštívit své osobní stránky kurzu. Zde máte uloženy všechny absolvované lekce. Rovněž zde budete mít přehledně setříděný archív již došlých právních předpisů, příkladů a případových studií, uložených pro přímé použití ve Vašem podnikání.
Celková délka kurzu je 13 týdnů, tedy 13 lekcí.
www.techportal.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..