Google překladač: English Deutsch
salon obchodních příležitostí

Ve dnech 14.–15.9. 2010 proběhla v rámci MSV 2010 akce s názvem Salon obchodních příležitostí Kontakt-Kontrakt 2010 – společný projekt RHK Brno / Enterprise Europe Network a BVV a.s. Tato kontaktní akce, zaměřená především na získávání nových a prohlubování stávajících obchodních kontaktů a v neposlední řadě uzavírání dohod o budoucí spolupráci, je součástí konceptu b2fair – platformy fungující při významných specializovaných veletrzích v zahraničí (Hannover Messe či AMB Stuttgart) již od roku 2004.

„Letošní jednání nás velmi mile překvapila, proběhlo celkem 21 schůzek a 4 z nich byla velice přínosná. Jak organizace, tak i celkové zajištění akce předčilo naše očekávání – obvykle bývá na obdobných akcích pouze jedno přínosné setkání. Rád bych tímto celému organizačnímu týmu celé akce poděkoval,“ Jiří Otcovský, Poličské strojírny a.s.
„Celkově se jedná v Brně o osmý ročník a současně o třetí pořádaný při Mezinárodním strojírenském veletrhu. Zájem o tuto akci průběžně roste a počet firem zúčastněných na všech akcích již překročil 1800,“ uvedl ředitel Regionální hospodářské komory Brno Petr Bajer.
„Je třeba dát firmám příležitost k jinému způsobu jednání a tou bezesporu kontaktní setkání je,“ pochválil akci Václav Božek, zástupce Jihomoravského kraje.
V Brně se během 2 jednacích dní uskutečnilo přes 800 bilaterálních jednání, při nichž jednalo 122 firem ze 14 zemí včetně Iráku či Turecka. Ze zahraničních hostů se zúčastnili kupříkladu obchodní radové Polska, Slovinska a Rakouska.