Google překladač: English Deutsch

Konica Minolta získala další prestižní ocenění - tentokrát za fotoaparát Konica Minolta Dynax 7D. Asociace redaktorských webů zabývajících se testováním digitální fototechniky, udělila zlatou medaili DIWA digitální zrcadlovce Konica Minolta Dynax 7D. Zlatá medaile znamená nejlepší výkon.
Ocenění vzniklo na základě řady přesných testů provedených experty DIWA v různých zemích. Dynax 7D dokázal navázat v designu na velice úspěšnou řadu analogových zrcadlovek Dynax tak, aby byl pro jejich uživatele přechod co nejsnadnější. Fotoaparát umožňuje používat veškeré AF objektivy systému Dynax, což je důležité z finančního hlediska. Vynikající vlastnosti přístroje vycházejí z robustní konstrukce těla, velkého 2,5 inch LCD displeje a přímočarého, intuitivního ovládání. Profesionální požadavky splňuje i rozlišení 6.1 Mpix v kombinaci s formáty RAW a RAW+JPEG. Revoluční inovací je pak stabilizátor obrazu v uložení CCD čidla u první systémové zrcadlovky. Spolu s tím je zde velice rychlý a přesný autofokus, okamžité náběhy a reakce přístroje, rychlá sekvence a vynikající kvalita obrazu spojená s nasazením procesoru CxProcess III.
Co je DIWA
DIWA je sdružením vybraných redaktorských webů, které prokazují expertní znalosti v oblasti recenzí digitální fototechniky. Nejlepší výrobky z oboru digitální fototechniky jsou vyhledávány prostřednictvím porovnání výsledků získaných v recenzích jednotlivých členů DIWA. V průběhu celého roku jsou pomocí technického systému vyvinutého sdružením DIWA vyhledávány a testovány výrobky, které jsou kandidáty pro zlatou, stříbrnou a bronzovou cenu DIWA. Podmínkou pro udělení každé z těchto cen je výsledek, který vzniká složením a vyhodnocením řady testovacích protokolů získaných od jednotlivých členů sdružení DIWA.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news