Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

ICF.jpgBlokový ventil ICF má až 6 funkčních modulů v jediném tělese, jehož rozměry dosahují méně než jedné třetiny (30 cm) a mají poloviční hmotnost v porovnání s tradičními řešeními regulace. Pracuje při tlaku do 52 bar a je ideálním řešení pro všechna běžná chladiva včetně oxidu uhličitého a čpavku. "Vzhledem k tomu, že úplná instalace ICF do chladicího systému vyžaduje jen dva svary, zákazníci mohou ušetřit až šest hodin montážních prací," říká produkt manager Poul N. Jorgensen ze společnosti Danfoss a dodává, že systémy používající tradiční součásti vyžadují až 12 svarů se zvýšeným rizikem netěsností během instalace, servisu a údržby.

Blokové ventily ICF, uvedené na trh v únoru 2006, rychle pronikly k zákazníkům na celém světě. Opírají se o stejné základní myšlenky, které přivedly k vítězství ventily ICV demonstrující nové pojetí výrobků s modulární koncepcí blízkých uživateli.
"Po uvedení ventilu ICV na trh začalo mnoho našich zákazníků požadovat řešení typu ICF. Jsme přesvědčeni, že právě z tohoto důvodu se setkává s tak kladným ohlasem. Zákazníci věděli o možnostech technologie a společnost Danfoss na jejich výzvu reagovala inovativním, ekologicky čistým řešením," říká Poul Jorgensen.
Flexibilní řešení regulace blokovým ventilem ICF je výsledkem 30letých zkušeností s regulačními ventily, ručními ventily a potrubními armaturami všeho druhu. Řešení ICV získalo v roce 2005 cenu za inovaci na veletrhu AHR v USA. Tuto cenu společnost Danfoss obdržela celkem čtyřikrát. Blokový ventil ICF přináší podstatné zisky i náročným zákazníkům, kteří požadují inovativní a zároveň prostorově, časově i finančně úspornou alternativu k tradičním řešením regulace.
www.danfoss.com
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..