Google překladač: English Deutsch

Tester SCS-1 je navržen jako "dual-mod" zařízení, které je možno použít bud přímo v terénu v režimu "dobrý-vadný" kabel, nebo v dílně, kde je možno uložit naměřené výsledky do PC přes rozhraní RS232. Tester umožní obsluze rychle lokalizovat závadu na kabelu a tím zjednoduší prováděnou 

scs11.jpg

opravu. Lze tvořit databázi výsledků při periodickém testování kabeláže jako součást předávací projektové dokumentace. Vzhledem k jednoduchému použití může tester používat i nepříliš kvalifikován obsluha. Kabelový tester lze jednoduše konfigurovat až na čtyři různé typy kabelů používané v terénu, např. liniový, prodlužovací, transversální atd. Pro zjednodušené hlášení výsledků je tester vybaven zvukovou signalizací - dobrý - mimotolerantní výsledek. Doba testu se pohybuje podle typu kabelu a zvoleného počtu test od několika do desítek sekund. Vlastnosti: rychlé a snadné testování telemetrických kabelů, zvuková a optická signalizace výsledků, výsledky možno přenášet přes rozhraní RS232, možnost přenosu specifikací kabelů připravených v PC, SCS-1 může být konfigurovat pro kabely SERCEL, I/O systém I & systém II, ARAM 24 & další kabely.
SCS-1 může být nastaven až na 8 párů geofonových a kabelových vodičů na tyto testy: měření odporu všech vodičů, interní svod mezi všemi vodiči, externí svod mezi některým z vodičů a zemí, přeslechy mezi datovými páry, měřící frekvence 100Mhz a mnoho dalších.
www.geopart.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..