Google překladač: English Deutsch

Srdcem přístroje PPC9A je nejnovější dvoujádrový PowerPC procesor společnosti Freescale 8641D pracující s frekvencí 1,3 GHz. Počítač PPC9A je schopen podporovat sběrnici protokolu 2eSST, obsahuje až 4 GB paměti typu DDR2 a až 1 GB flash paměti. Jedinečnou flexibilitu umožňují nejen dva moduly PMC/XMC (PCI-X 133 MHz/8-lane PCI Express) podporující I/O přes P0 a P2, ale také unikátní modul AFIX (Additional Flexible Interface Xtension) společnosti GE Fanuc, který umožňuje zákazníkům přidat na desku další funkce podle požadavků zákazníka za minimální náklady a ve velmi krátkém čase. Standardní grafické moduly AFIX, SCSI, 1553, digitální I/O a flash paměť jsou rovněž k dispozici.

ppc9a.jpg

"Počítač PPC9A je poslední z dlouhé řady produktů navržených speciálně tak, aby umožnily jednoduchou aktualizaci i pro naše stávající zákazníky a zároveň nabídly takový výkon, který by přilákal nové klienty," řekl Richard Kirk, výrobní ředitel společnosti GE Fanuc Embedded Systems. "Zdokonalením vysoké šířky pásma PCI Express pro "palubní" spojení, umožňuje zákazníkům takové výhody jako sériové přepínače, ale zároveň si udržuje úplnou kompatibilitu s technologií VME. Žádný jiný jednodeskový počítač není na takové úrovni, co se týče výkonu, flexibility a rozsahu funkcí."
Se dvěma porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-T, dvěma USB 2.0 porty a šesti sériovými porty, je počítač PPC9A - který je k dostání v pěti vzduchem a vedením chlazených variantách. Počítač PPC9A je vysoce specifikován v oblasti komunikace a I/O, a zároveň nabízí až 1 GB flash paměti, kterou lze chránit před přepsáním, 128 Kb stálé paměti RAM s Autostore a diskovým rozhraním Serial ATA. To znamená, že o ukládání dat je dobře postaráno.
Stejně jako u neustále rostoucího počtu počítačových řešení společnosti GE Fanuc Embedded Systems, nabízí model PPC9A podporu pro vývojové prostředí AXIS (Advanced Multiprocessor Integrated Software). Prostředí AXIS s optimalizovaným výkonem je navržené tak, aby urychlilo vývoj a produkční zapojení komplexních procesních aplikací. Mezi integrované nástroje a knihovny patří AXISFlow, AXISView a AXISLib.
Funkce přístroje PPC9A podporují celou řadu operačních systémů (Integrity, LynxOS a VXWorks) spolu s kompletním softwarem Deployed Test Software (Built-In Test a Background Condition Screening) a odpovídá směrnici o nebezpečných látkách RoHS.
http://www.gefanucembedded.com