Google překladač: English Deutsch

Siemens instaloval v akciové společnosti Mittal Steel Ostrava komunikační řešení HiPath 4000. Dodávka zahrnuje pět systémů HiPath 4000 verze 3.0 propojených v rámci ostravské hutní firmy do sítě. Celková kapacita takto vzniklé sítě přesáhne 6000 uživatelů. Tato zakázka je prvním nasazením komunikačního systému HiPath 4000 verze 3.0 v České republice. Na stejné bázi bude založeno také komunikační řešení v rámci Mittal Steel v Polsku a Rumunsku, přičemž celá komunikační síť v rámci těchto tří států bude propojena na bázi VoIP. Dodávka řešení pro Mittal Steel Ostrava obsahuje kromě základních aplikací, jako je správa systému a tarifikace,

Hipath_management_01.gif

také tři nadstandardní aplikace šité přímo na míru akciové společnosti. První z nich je konferenční server DAKS, který umožňuje vytváření konferencí pro větší počet účastníků, dalším pak je systém hlasové pošty s možností online nahrávání právě probíhajících hovorů. Poslední speciální aplikací je integrovaný digitální adresář, díky němuž mohou všichni účastníci na svých digitálních telefonech bez problémů najít všechna potřebná data ostatních pracovníků Mittal Steel (např. telefon, email, fax, mobil, lokalita). Komunikační systém HiPath 4000 je již nyní připraven na implementaci IP telefonie, o které společnost Mittal Steel uvažuje v blízké budoucnosti.

„Vzhledem k již vybudované telekomunikační infrastruktuře jsme hledali systém, který skloubí klasickou telefonii s moderními trendy využívajícími přenosu hlasu po datové síti. Technologie Siemens nám nabízí jeden kompaktní systém spojující obě tyto technologie, navíc za rozumnou cenu. Konferenční spojení je v naší firmě stále častěji využíváno,“ dodává Hana Čuboňová, vedoucí Informatiky společnosti Mittal Steel Ostrava a Mittal Steel Poland.

„Zakázka pro společnost Mittal Steel Ostrava je pro Siemens prvním uvedením komunikačního řešení HiPath 4000 verze 3.0 na český trh. Spolupráce začala již před několika lety zápůjčkou naší komunikační technologie pro tehdejší Novou Huť Ostrava a přerostla v současnou komplexní dodávku komunikačního řešení HiPath,“ říká Jan Lerche, ředitel oblasti Privátních sítí společnosti Siemens.
www.mittalsteelostrava.com
www.siemens.cz/com

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..