Google překladač: English Deutsch
společnosti ABF

Veletržní správa ABF, a.s., pro příští rok připravuje opět trojlístek jarních veletrhů, tentokrát ve složení:

FOR INDUSTRY – 10. mezinárodní veletrh strojírenských technologií
FOR SURFACE – 6. mezinárodní veletrh povrchových úprav a finálních technologií
FOR WASTE and CLEANING – 6. mezinárodní veletrh nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie, úklidu a čištění.

Strojírenský průmysl je nejnáročnější a zároveň nejvýznamnější odvětví, které má v České republice dlouhou a dobrou tradici. V současné nelehké ekonomické situaci řada průmyslových firem přehodnotila některé procesy a stále více vyhledává nové efektivní technologie.
 

Jubilejní 10. ročník veletrhu FORINDUSTRY 2011 představuje jedinečnou jarní příležitosti pro prezentaci moderní výrobní techniky, progresivních technologií a inovačních trendů, které mají široké uplatnění jsou podporou pro hospodářský rozvoj.

Obor povrchových úprav a s ním přímo či nepřímo související postupy jsou dominantním faktorem pro budoucí růst nabídky v jednotlivých průmyslových odvětvích. Veletrh FOR SURFACE 2011 bude opět po dvou letech ideálním místem pro prezentaci všech možností povrchových úprav a finálních technologií, které dodávají výrobkům mimo jiné větší odolnost proti různým vlivům, větší stálost požadovaných vlastností a ovlivňují svým designem jejich konkurenceschopnost.

Odpadové hospodářství je i v dnešní době krize významným segmentem naší ekonomiky a našeho dalšího života. Na něj velmi úzce navazuje obor úklidu a čištění. Veletržní správa ABF si je vědoma toto skutečnosti, a proto přistoupila od příštího roku ke společné prezentaci těchto vzájemně se doplňujících oborů a zařadila k doposud pořádanému veletrhu FOR WASTE také specializovaný veletrh úklidu a čištění FOR CLEANING.

„Propojením těchto vysoce odborných veletrhů chceme vytvořit komplexní platformu pro prezentaci a řešení problematiky rozvoje technologií, strojních zařízení, výrobků a služeb v daných oborech s prostorem pro technologické spolupráce. Vystavovatelům nabízíme optimální podmínky a varianty pro zviditelnění jejich produktů."
 

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..