Google překladač: English Deutsch

Nejlepší přehled o tom jak ušetřit za teplo a vodu nabídne i letos mezinárodní veletrh Aqua-therm Nitra, který proběhne od 5. – 8. února na výstavišti Agrokomplex Nitra. Návštěvníci najdou na jednom místě nejnovější modely kotlů, radiátorů, klimatizací, čerpadel a technologií, které vedou k úspoře peněz za vytápění, vodu, plyn a elektřinu.

Jubilejní desátý ročník veletrhu, zaměřeného na oblast vytápění, větrání, klimatizace, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky letos nabídne 150 vystavovatelů, kteří prezentují průřez toho nejlepšího v oboru TZB na slovenském trhu. Řada vystavovatelů přijede ze zahraničí, nejvíce samozřejmě z České republiky, dále Holandska, Itálie a Polska. V letošním roce obsadí Aquatherm již tři výstavní haly, čímž potvrdí svoji pozici stěžejní akce v oblasti technického zařízení budov na Slovensku.

Aqua-therm Nitra má co nabídnout nejen odborníkům, ale i laickým návštěvníkům, kteří se chtějí seznámit s novinkami na trhu. Vystavující firmy nabízejí řešení ke snižovaní nákladů za energie, navíc všichni významní výrobci věnují část své produkce ekologickému programu, o který je mezi spotřebiteli stále větší zájem. Řada vystavovatelů také samozřejmě nabízí zajímavé veletržní slevy.

Součástí letošního Aqua-thermu Nitra bude také doprovodný program, který mohou všichni návštěvníci veletrhu zdarma navštívit. Přednášky a semináře představí mimo jiné nejnovější trendy v úsporách energií pro rodinné domy – např. energie slunce a dřeva, obnovitelné zdroje energie, tepelná čerpadla pro nízkoenergetické domy.

Pořadatel veletrhu i vystavující firmy slibují, že veletrh Aqua-therm, navzdory svému odbornému zaměření, nabídne pestrou a zajímavou přehlídku, která obohatí všechny zájemce o progresivní technologie v oblasti kvalitního bydlení, tedy oboru, který se dotýká opravdu každého z nás.

www.aquatherm.sk