Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce
bude na Slovensku řídit výrobu obalového materiálu

Společnost MAT-Obaly se sídlem v Prievidzi podepsala smlouvu na dodávku informačního systému IS KARAT pro řízení svých výrobních provozů v Prievidzi, Žilině a Prešově. MAT-obaly, s. r. o. je výrobně-obchodní společnost, která působí na slovenském i zahraničním trhu s obalovým materiálem. Mezi její hlavní činnosti patří výroba fólií, zakázková výroba sáčků, sběr a recyklace odpadových fólií a velkoobchodní i maloobchodní prodej obalových materiálů.

Dodavatelem informačního systému bude přímo generální zastoupení výrobce IS KARAT pro Slovenskou republiku společnost KARAT Slovakia. Implementace systému by měla společnosti MAT-Obaly zaručovat ostrý provoz systému od konce března roku 2008. Systém bude používat od začátku provozu 20 současně přistupujících uživatelů s tím, že se předpokládá rozšiřování systému v souladu s dalším plánovaným růstem společnosti.
Informační systém KARAT využívají v podnikovém řízení stovky středních a velkých obchodních a výrobních organizací v České a Slovenské republice. Předností systému je podpora více platforem (MS, LINUX, UNIX a MS SQL, SYBASE…) a jeho jedinečná architektura umožňující rychlou realizaci specifických úprav dle potřeb uživatele. Více informací na http://www.karatsoftware.com.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..