Google překladač: English Deutsch

V každém ročním období dojedete bezpečně. I v kritických situacích si udržíte přehled díky HotShotu. V silničním provozu jste často konfrontováni s nebezpečnými situacemi. Abyste mohli tyto situace úspěšně řešit a udrželi si kontrolu nad vozidlem, má volný výhled rozhodující význam. Patentovaný vodní, mycí a vyhřívací systém HotShot zabezpečuje čisté čelní sklo za každého počasí, v každém ročním období a přispívá tak k tomu, že bezpečně dojedete k cíli. S HotShotem Vás již práce se špinavou vodou nečeká.
Rychle, čistě a bezpečně
Všechny výhody, jedno řešení
- perfektní očištění čelního skla od hmyzu, prachu, zbytků vosku, povlaku soli, pouličních nečistot, mastnoty a mušinců
- znemožnění opětovného zapocení a zamrzání očištěného čelního skla na začátku jízdy
- čisté čelní sklo v každém ročním období
- bezpečnost na každé cestě na základě volného výhledu - komfortní čištění stiskem tlačítka
HotShot zahřeje vodu k ostřikování na optimální teplotu 65 °C, aby byl dosažen nejvyšší možný čistící výkon, bez toho, aby došlo k poškození čelního skla nebo laku
Jeden stisk tlačítka se silným účinkem.
Nekomplikované a komfortní použití HotShot je aktivován designovaně moderním tlačítkem, které je možné umístit individuálně do oblasti přístrojové desky vozidla. Stisknutím tlačítka je možné snadno a pohodlně nastavit oba dva druhy provozu HotShotu. Automatický modus: Automatický provoz HotShotu se doporučuje k rychlému čištění čelního skla při začátku jízdy. Voda k čištění se ohřeje během cca 30 sekund. Následovně dojde k 6 - 8 ostříknutí v odstupu 10 sekund. Přístroj se vypne zmáčknutím ovládacího tlačítka nebo automaticky nejpozději po 2,5 minutách. Modus Standy: Provoz Standy HotShotu se doporučuje k čištění a zabrání zapocení nebo zamrzání čelního skla během jízdy. Voda k ostřikování se zahřeje a je připravena k použití. Obsluhuje-li řidič mycí systém čelního skla individuelně, tryská zahřátá voda na čelní sklo dle jeho uvážení.
Jednoduchá montáž
Univerzální instalace bez námahy HotShot je integrován do stávajícího systému ostřikovačů vozidla a využívá stávající čistící běžnou kapalinu - dle ročního období. Integrace do stávajícího systému ostřikovačů Po upevnění držáku přístroje v motorovém prostoru je HotShot integrován do stávajícího systému ostřikovačů pomocí pouze dvou přípojek mezi nádrž s vodou a ostřikovací trysky. Při montáži se zpravidla přeruší stávající hadice a nasunou se na vstupní a výstupní vodní přípojky HotShotu. Pro zásobení energií je nutné zapojit odpovídající přípojky k akumulátoru vozidla. HotShot je samozřejmě dodáván s veškerým příslušenstvím, které je nutné k instalaci.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news