Google překladač: English Deutsch
…kvalita od počátku

Firma HBC-radiomatic ručí již více než 60 let za vynikající kvalitu svých výrobků rádiové techniky. A pro to existují dobré důvody: V pevné důvěře v naši inovační sílu a v naši řemeslnou zručnost jsme od počátku vsadili na vývoj a výrobu v naší vlastní firmě. V současné době vyrábí firma HBC-radiomatic více než 90 % součástí pro rádiové systémy ve vlastních výrobních prostorách v Crailsheimu! Spektrum činností zahrnuje konstrukci, výrobu vstřikových odlitků a obrábění dílů z umělé hmoty na CNC strojích, konstrukci a osazování základních desek a také konečnou montáž systémů. V naší úspěšné cestě vývoje a výroby ve vlastním podniku budeme důsledně pokračovat také v budoucnosti. Díky otevření našich nových prostor pro výrobu komponentů v Crailsheimu jsme již přitom vytvořili další milník v naší historii firmy. Vysoce kvalifikovaní pracovníci zde vyrábějí komponenty, které přispívají k jedinečnosti rádiového řízení HBC!

Rádiové dálkové ovládání je hospodárné a bezpečné!
Rádiové řízení jeřábů a strojů je dnes v moderních výrobních a logistických systémech samozřejmostí. Ušetří se zbytečné přemísťování, sníží se rizika vznikající při práci, vzroste produktivita. Pomocí rádiového řízení se může jeřábník volně pohybovat ve svém pracovním prostoru. Jeřáb může ovládat bezdrátově kdykoli z kteréhokoli místa - bez pomocného pracovníka a bez často překážejících kabelových vedení. Tím se rádiové dálkové řízení stává "řízením z blízka", které umožní jeřábníkovi ovládání tak, aby měl břemeno a okolní pracovní prostředí vždy v zorném poli, a jeřábník se tak navíc může sám zapojit do práce. Firma HBC-radiomatic stanovuje již několik desetiletí technické standardy pro bezdrátová řízení. Rádiové systémy firmy HBC denně dokazují svoji výkonnost v mnoha těžkých průmyslových provozech.

Individualita je standardem!
Bez ohledu na to, zda se jedná o řízení průmyslových a stavebních jeřábů, mobilních hydraulických aplikací, lanových navijáků a jeřábů v oblasti lesního hospodářství nebo řízení speciálních strojů: Firma HBC-radiomatic vždy nabídne přesvědčivou odpověď! Zvlášť významná silná stránka firmy HBC-radiomatic spočívá v oblasti speciálních aplikací - tedy všude tam, kde standardní výrobek není vhodný. Při rozhovoru se zákazníkem stanovíme nejdříve specifické požadavky a pak předložíme nabídku výrobku podle přání zákazníka. Možnosti jsou v této oblasti prakticky neomezené: Paleta našich výrobků umožňuje díky mimořádně velkému počtu kombinovatelných vlastností rozdílné varianty v řádu několika desítek tisíc. Proto jsme schopni uspokojit jakákoli přání!

Zákaznický servis - rychlý a osobní!
Rozhodnutí pro rádiový systém firmy HBC-radiomatic je rozhodnutí pro dlouhou životnost a kvalitu. Jestliže přesto někdy jeden z našich rádiových systémů přestane pracovat optimálním způsobem, je také v tomto případě na firmu HBC-radiomatic spolehnutí. Služby zákazníkům u nás skutečně nekončí dodávkou rádiového systému! Společně s více než 30 servisními partnery na celém světě se staráme o to, aby případné doby prostojů byly sníženy na minimum. To zaručuje mimo jiné také náš osvědčený servis během 48 hodin. A v případě, že je potřebná skutečně velmi rychlá pomoc, posíláme naše techniky také přímo na místo provozu - bez ohledu na to, zda do oblasti Amazonky nebo na Špicberky! Naši technici z provozů v Brně, Praze (CZ) a Martině (SK) se o Vás v případě potíží velmi rychle, spolehlivě a kvalitně postarají. Zákaznický servis znamená však pro nás ještě něco víc: V našich podnikových školicích střediscích objasníme na přání technické základy a funkci našich rádiových systémů, vysvětlíme odbornou instalaci a ukážeme, co je při údržbě rádiových systémů důležité. Nabízíme tak zákaznický servis na nejvyšší úrovni!

www.hbc.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..