Google překladač: English Deutsch

Divize Komerční grafiky společnosti 3M představuje novou záruku pro grafické fólie a laminace, která vychází vstříc vysokým požadavkům na kvalitu kladeným v Evropě na komerční grafiku. Záruka životnosti se vztahuje na kvalitu, odolnost a dlouhou životnost médií 3M při použití s originálními inkousty výrobců tiskáren schválených společností 3M. Tuto záruku poskytujeme na velkoformátové grafiky vyrobené pomocí piezoelektrického tisku a instalované jak v interiérech, tak venku, včetně potisku firemních automobilů.

„Záruka životnosti se velice osvědčila na trhu s grafikou ve Spojených státech a společnost 3M ji nyní nabízí i svým evropským klientům, jimž přinese klid záruku, že udělají trvalý dojem na své koncové zákazníky,“ říká Rainer Schlösser, Market Development Manager evropské divize komerční grafiky společnosti 3M. „Naše média byla navržena a vyrobena tak, aby spolehlivě fungovala na platformách pro piezoelektrický tisk. Všechny materiály procházejí důkladnými diagnostickými testy, které sledují, zda tyto materiály odpovídají přísným specifikacím společnosti 3M.”

Díky těmto důkladným testům jsme schopni zaručit, že fólie a laminace 3M jsou bez kazů materiálu, které by mohly zapříčinit chyby tisku, a také, že tyto fólie budou správně držet na doporučených podkladových materiálech.

„Vinylové fólie, lepidla, linery, laminace, bezbarvé nátěry a aplikační pásky obsahují různé chemické látky, které spolu při instalaci grafik přicházejí do styku,“ říká Schlösser. „Pokud se změní chemické vlastnosti těchto látek nebo dojde ke změně v prostředí, fyzické vlastnosti materiálů se mohou změnit. Proto si dáváme tolik záležet na vývoji kvalitních materiálů a jsme hrdí na pečlivost svých zkoušek. Důvěřujeme svým grafickým fóliím a zárukou životnosti Performance Guarantee svou důvěru dáváme jasně najevo.”

Proces schvalování tiskáren a inkoustů pro použití s fóliemi a laminacemi 3M trvá průměrně čtyři až pět měsíců, ale liší se podle kombinací materiálu a použití – bližší informace naleznete na webu 3M. Pro uplatnění nároku na záruku životnosti Performance Guarantee musí být grafiky instalovány podle pokynů společnosti 3M. Tato záruka pokrývá pouze náklady na výměnu materiálů 3M a nevztahuje se na vyblednutí, popraskání, odlepování nebo další podobné problémy.

Mezi schválené tiskárny a inkousty, na něž se vztahuje záruka Performance Guarantee, patří produkty společností efi-Vutek, Epson, Gandinnovation, HP, Mimaki, Mutoh, Roland a Seiko. 3M ve svých zkouškách průběžně pokračuje a certifikuje další tiskárny. V blízké budoucnosti je v plánu rozšíření záruky Performance Guarantee i na další modely.

http://www.3m.co.uk/performanceguarantee