Google překladač: English Deutsch

Georgi Žilev (46) má dlouholeté zkušenosti v oblasti managementu. Před příchodem do společnosti Brammer působil na pozici obchodního ředitele ve společnosti KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM a.s., zaměřenou na výrobu kuličkových šroubů. Předtím zastával stejnou pozici ve společnostech Jihlavan, a.s., výrobce letecké a mobilní hydrauliky, a ve společnosti AppecAstro spol. s r.o., vyrábějící balIcí stroje a zařízení, působil jako manažer exportu.
Ve své nové pozici bude pan Georgi Žilev zodpovídat za řízení a rozvoj obchodního místa Brammer v Brně. Jeho cílem je navázat na dobré výsledky místní pobočky, rozvíjet a posilovat aktivní obchod a akviziční obchodní činnost.

Georgi Zilev Brammer

Georgi Žilev získal diplom v mezinárodním managementu studiem na Sandwell College ve Velké Británii, VUT Brno a IFOA v Itálii. Později obdržel také titul inženýra na Fakultě strojní na VUT Brno se zaměřením na stroje a zařízení pro strojírenskou výrobu - směr konstrukční (CAD/CAM) systémy. Kromě rodilé bulharštiny mluví plynule česky a anglicky a má dobrou pracovní znalost ruského a řeckého jazyka. Je ženatý se třemi dětmi a ve svém volném čase se věnuje převážně rodině, vědě a technice, plavání a folklóru.
Obchodní místo Brammer v Brně zaměstnává 11 osob a zaměřuje se na komplexní dodávky do významných podniků v Jihomoravském regionu.
Brammer dodává svým více jak 100 000 zákazníkům rozsáhlou nabídku zahrnující přes 3,5 miliony produktů od světových výrobců komponentů z celkem 300 poboček v Evropě. Díky své specializované službě 'Insite' dokáže Brammer nabídnout poradenství v oblasti spravování inventáře, technických otázek a poskytnout podporu a pomoc při normalizaci a racionalizaci MRO produktů přímo u zákazníka.
V České republice si již společnost Brammer vybudovala velmi dobré jméno v oblasti prodeje ložisek, součástek pro přenos mechanického výkonu a hydraulických i pneumatických komponentů, včetně doplňkového sortimentu pro údržbu, což jsou oblasti, ve kterých zaujímá pozici lídra na trhu. Mezi její zákazníky v této oblasti patří např. Plzeňský Prazdroj, Kraft Foods, Lasselsberger a Continental.
www.brammer.cz

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news