Google překladač: English Deutsch

GE Money Multiservis je nejznámější a největší společností na českém trhu, která se specializuje na splátkový prodej spotřebního zboží. Česká pobočka jedné z největších a nejznámějších amerických korporací, General Electric, se rozhodla rozšířit své aktivity v České republice. Nové centrum zákaznické podpory GE Money Multiservis pro české a slovenské klienty bude stát v Ostravě a zaměstná až 500 kvalifikovaných pracovníků. Celková výše investice přesáhne 100 milionů korun. Zahájení provozu centra je plánováno na druhé čtvrtletí roku 2006.

om_gemb_1.jpg

"Nové centrum otevíráme především v důsledku růstu skupiny GE Money v České Republice," uvedl Jiří Pathy, předseda představenstva a generální ředitel společnosti GE Money Multiservis, která má v rámci skupiny GE Money výstavbu nového centra na starosti. "Pro udržení vysoké kvality služeb dochází rovněž k postupnému zvyšování počtu zaměstnanců, kteří se starají o provoz skupiny GE Money a pečují o její zákazníky. Nové centrum zákaznických služeb nám pomůže i nadále plně uspokojovat potřeby našich zákazníků," dodal Jiří Pathy.

Předmětem činnosti nového centra zákaznické podpory bude správa úvěrového portfolia, zákaznický servis, vymáhání pohledávek a správa bezplatné informační linky pro zákazníky.

"Nejvýznamnějším přínosem tohoto projektu je nepochybně vznik několika set nových pracovních míst v regionu, který je dlouhodobě zasažen vysokou nezaměstnaností. Navíc to, že společnost tak zvučného jména jako General Electric vybuduje centrum zákaznické podpory právě v Ostravě, zvyšuje atraktivitu tohoto regionu také pro další investory z oblasti služeb," upozorňuje Karolína Bočková, náměstkyně pro operativní řízení agentury CzechInvest.