Google překladač: English Deutsch

Hledáte-li snadný způsob okamžitého tisku pořízených snímků, pak vás osloví nová kompaktní fototiskárna SELPHY CP780 od společnosti Canon. Nejdřív si vyberte z modrého, růžového, stříbrného a bílého provedení, v němž je tato tiskárna nabízena, a pak už jen stačí namířit objektiv, stisknout spoušť a propojit fotoaparát s tiskárnou.

Tiskárny SELPHY používají sublimační tisk, tj. tiskovou technologii, která fotografiím zajišťuje vysokou kvalitu a vzhled klasických fotografií z fotolaboratoře. Tento tiskový proces je pro fotografický tisk ideální, protože zanáší barvy do struktury papíru, a netiskne je pouze na jeho povrch. Světlo se od takto vytištěných fotografií rovnoměrně odráží, a proto vynikají bohatými barvami a vysokým leskem. Díky schopnosti reprodukovat víc než 16,7 milionů barev produkují tiskárny SELPHY krásné fotografie se zářivými barvami a širokou škálou odstínů s plynulými přechody, jimiž se vyznačují fotografie z profesionálních fotolaboratoří.


Tiskárny SELPHY tisknou fotografie s bohatými a živými barvami, které odolávají blednutí a působení vlhkosti až 100 let. Na konci tiskového procesu se na fotografie aplikuje ochranná povrchová vrstva, která je chrání před poškozením způsobeným postříkáním, rozlitými tekutinami a ulepenými prsty. Navíc ihned zasychají, takže lze s nimi manipulovat bezprostředně po vytištění, aniž by se rozmazaly nebo na nich zůstaly stopy po otiscích prstů.


Použitelná média:
- Velikost pohlednice (KP-361P, KP-712IP/IN, KP-108IP/IN)
- Širokoúhlý formát (KW-24IP)
- Velikost L (KL-36IP)
- Velikost kreditní karty (KC-36IP)
- Samolepky velikosti kreditní karty (KC-18IF)
- Minisamolepky (KC-18IL)

Inkoustová kazeta je dodávaná v balení s tiskovým médiem.


Software
Tiskárna SELPHY CP780 je dodávána s praktickým softwarem SELPHY Photo Print se zvukovým průvodcem, který uživatele při tisku vede krok za krokem pomocí jasných instrukcí. To je ideální pomůcka zvláště pro méně zdatné uživatele počítačů či tiskáren a pro děti, které si tímto způsobem snadno osvojí, jak postupovat při tisku fotografií.


Příslušenství
- Brašna pro tiskárny SELPHY CP Canon DCC-CP1
- Napájecí akumulátor NB-CP2L
- Bluetooth adaptér BU-30

www.canon-europe.com

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..