Google překladač: English Deutsch
…na budoucnost je třeba myslet i nyní

15.–17.4. 2009 otevře své brány Pražský veletržní areál Letňany, aby opět po dvou letech přivítal vystavovatele a návštěvníky mezinárodního veletrhu povrchových úprav a finálních technologií FOR SURFACE. Tato významná událost na největším výstavišti v hlavním městě Praze se uskuteční souběžně s veletrhy FOR INDUSTRY, FOR WASTE, a FOR 3P a nabídne zajímavou ucelenou prezentaci úzce spolu souvisejících strojírenských oborů.
Veletrh povrchových úprav prošel v Praze za dobu takřka 10 let vývojem, který mu umožnil získat si své místo mezi renomovanými akcemi. Firmy, které se již od roku 2001 pravidelně veletrhu účastní, vědí, že osobní setkání s klienty s možností představení svého výrobního sortimentu hraje důležitou roli v jejich marketingových aktivitách. I v dnešní nelehké době, kdy spousta firem řeší problémy, které s sebou přináší prohlubující se krize ekonomiky, chápou tyto firmy, že není možné složit ruce do klína a jen čekat, co jim zítřek přinese. Vědí, že i nyní je nutné myslet na budoucnost a že být na veletrhu se vyplatí.

Návštěvníky zveme i v letošním roce do poutavých expozic tuzemských i zahraničních firem, které představí pokrokové i tradiční technologie a zajímavé novinky. Vystavovatelé budou moci změřit síly také sami mezi sebou v soutěži GRAND PRIX FOR SURFACE 2009. Po celou dobu veletrhu budou probíhat semináře zabývající se aktuálními otázkami příslušných oborů. V oblasti povrchových úprav připravuje seminář Asociace českých a slovenských zinkoven. Program semináře naleznete s dostatečným předstihem na www.forsurface.cz.
Nároky na povrchovou úpravu se rok od roku rychle mění. Přibývají nové požadavky na kvalitu, design, ale také na šetrný přístup k životnímu prostředí a tak se i v letošním roce stane veletrh FOR SURFACE místem výměny zkušeností mezi manažery, techniky, konzultanty, projektanty a výzkumníky. Proto mezi expozicemi firem naleznete již tradičně také expozice odborných svazů a asociací, které přijaly role odborných garantů. Roli nejvyšší – pozici hlavního odborného garanta přijala opět exkluzivně Česká společnost pro povrchové úpravy.
Těšit se můžete na zajímavé expozice firem WAGNER s.r.o.,Mac Dermid CZ, A.M.P.E.R.E. GmbH, ENTHONE s.r.o., IDEAL-TRADE SERVICE spol. s r.o., KF-NOVODUR s.r.o., ENVICOMP s.r.o., PCT ČR s.r.o., ALFA CHROM servis s.r.o., Dr. Ing. Max Schlötter GmbH & Co. KG, BENEX a.s. a mnoha dalších.
Přijďte shlédnout expozice těch, kteří i v nelehkých krizových podmínkách chápou, že obchod je boj a jen ten, kdo bojuje, má šanci vyhrát.

www.forindustry.cz
www.forwaste.cz
www.for3p.cz