Google překladač: English Deutsch

 

Mezinárodní slévárenský veletrh FOND-EX, který se uskuteční na brněnském výstavišti ve dnech 16. - 19. 5. 2006, je určen především všem profesionálům a zájemcům z oblasti technologií, zařízení, strojů, materiálů a služeb pro slévárenství a dále nákupčím odlitků ze strojírenských a stavebních podniků. FOND-EX je veletrhem číslo jedna v oboru v České republice a okolních zemích včetně nových členů EU, a tuto skutečnost potvrdí také při svém 11. ročníku. Více jak třicet tisíc odborných návštěvníků bude moci v jednom čase a na jednom místě navštívit špičkové prezentace 835 firem. Ty budou na ploše 20 000 m2 společně s bezpečnostními veletrhy (ISET/PYROS/INTERPROTEC) prezentovat nejlepší techniku a technologie pro svařování (veletrh Welding), slévárenství, povrchové úpravy (veletrh FINTECH) a zpracování plastů (veletrh PLASTEX). Protože se jedná o obory, které jsou si velmi blízké, mohou z tohoto spojení těžit jak vystavovatelé, tak návštěvníci.

fondex.jpg

Mezi nejvýznamnějšími vystavovateli slévárenského veletrhu nebudou chybět společnosti Ashland-Südchemie CZ, Hüttenes Albertus CZ, Sand Team, Šebesta - služby slévárnám s.r.o, DISA Industrie a řada dalších. Nově se na veletrhu představí vystavovatelé ze Spojených států amerických, Makedonie a Číny. Makedonská společnost "ZELEZNIK" AD - Demir Hisar, která byla založena v roce 1970, prošla privatizací a patří mezi nejvýznamnější firmy na Balkáně. Kvalitní odlitky z oceli i ocelové tryskací prostředky, které představí v Brně, dnes vyváží do celého světa. Až ze zámoří přijede na veletrh FOND-EX výrobce a významný světový exportér zařízení na čištění odlitků tryskáním – společnost PANGBORN UK, USA, založena v roce 1904 panem T. W. Pangbornem. Velkou prezentaci chystá v pavilonu Z výrobce bubnů a rotorů - ThyssenKrupp - Waupaca, USA (Wisconsin). Poprvé se v Brně bude prezentovat také čínská firma JINAN SHENGQUAN GROUP SHARE HOLDING. Ve své expozici představí především slévárenské pryskyřice a keramické pěnové filtry.


Záštitu nad veletrhem převzala Středoevropská slévárenská iniciativa MEGI a C.A.E.F. - Asociace evropských slévárenských svazů. Odborným garantem je tradičně Svaz sléváren ČR, Zväz zlievární a kováční Slovenska, Česká slévárenská společnost, Sdružení přesného lití.
www.bvv.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news